Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha összevesztem a...

Mit tegyek ha összevesztem a legjobb fiúbarátommal?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta ismerjük egymást, de valamiért nagyon megváltozott. Egyszer amikor beszéltünk facebookon nagyon bunkó lett, de annyira, hogy én nagyon kiakadtam rá. (Nem csak facebookon volt bunkó) Nem is értem miért, mert nagyon jól eldumálgattunk az elején aztán így ért véget.. Azóta nem beszélek vele, hagyom, hogy észrevegye nem lehet mindenkivel bunkó akivel akar. Viszont nagyon hiányzik hiszen mély volt a barátságunk. Látom néha mikor rápillantok, hogy engem néz akkor kicsit mosolyog.. de nem jön oda hozzám.. Szóval én egyszerűen nem tudom mit tegyek. Ötletek?:)

2015. okt. 16. 17:53
 1/2 A kérdező kommentje:
Elnézést, ha kicsit zavaros! Remélem azért a lényeg érthető.:)
2015. okt. 16. 17:55
 2/2 Grindelwald válasza:

Az életben szerintem nincsenek ilyen szabályok, hogy ha ő volt bunkó akkor neki kell kezdeményeznie a nézeteltérésetek megoldását. Persze normális körülmények között neki kéne, de láthatód, hogy nem fogja megtenni, legalábbis még egy ideig nem. Ha az életben valami zavar, hiányérzetet okoz és ez miatt nem tudsz 100%-osan boldog lenni, akkor szard le kinek kéne a nagykönyvben kezdeményeznie. Tedd meg te az első lépést, ne várj még napokat vagy heteket mire ő tenné meg. Te irányítsad a dolgaid és minden jobb lesz.

Remélem tudtam segíteni!

2015. okt. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!