Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elrontottam a legjobb fiúbarát...

Elrontottam a legjobb fiúbarátommal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Voltunk buliban ahol ő teljesen szétcsúszott és nagyon rossz volt látni. Én nagyon egyedül éreztem magam ott sírtam stb, de nem nagyon zavarta azt hittem nem vett észre. Akkor úgy éreztem, azért vagyok szomorú mert több nekem, mint barát, de azóta tudom, hogy csak nagyon szeretem kb mint a testvéremet. Azóta írtam neki hogy bocsi beszélgettünk de csak így oké, xdd ket reagált... mondtam, hogy ne akasszon ki ma is. Mire felcsattan, hogy ne akarjam szabályozni stb elrontottam az estéjét. Azóta nem beszéltünk. Hiányzik

2016. dec. 19. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:

"oké, xdd ket reagált"

Én meg a végén azt olvastam, hogy retardált.

Ehh!

2016. dec. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Ha hiányzik, akkor keresd te, főleg ha fontos neked. Egy próbát megér. Mert ha meg sem próbálod, akkor a végén csak bánni fogod. Ha úgy érzed még adnod kell neki időt, mert olyan típus akkor adj neki, de ezt neked kell eldönteni. De egy őszinte bocsánatkérés szerintem jó kezdet lehet. :)
2016. dec. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!