Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy kezdjek beszelgetni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjek beszelgetni egy lanyal facebookon?

Figyelt kérdés
Azert fb mert nincs lehetosegem szemelyesen talalkozni vele. Tetszik nekem igy a kepei alapjan nagyon ari meg minden es meg szeretnem ismerni. El tudom kezdeni azzal hogy ra irok hogy: Szia mi mèg nem ismerjuk egymast/ nagyon szimpinem talallak lenne kedved beszelgetn? Ennyi es tovabb ne tudom. Mit irjak neki ez utan, miről kerdezem elsonek? Egybol kerdezem meg hogy mit tanul/hova jar suliba? :)
2017. máj. 10. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj kontextust teremteni, közös pontokat keresni, de ne bólogass, ha nem értesz egyet egy témában, nyugodtan fejtsd ki az ellenvéleményed.

Próbálj olyan témákat keresni, amik jó eséllyel mindkettőtök életében jelen vannak. Ha egyidősek vagytok ez nem lesz nehéz. Iskolai témák, párkapcsolati dolgok.

Ez hülyén fog hangzani, de elsőre mindketten jó eséllyel közhelyeket fogtok egymáshoz csapdosni, mivel még nem alakult ki az a keret közös értékekből és alapvetésekből, amin belül specifikusan lehet beszélgetni. Ne félj ettől.

Az írott forma bár nem olyan közvetlen, mintha arcba mondanád, de annyi előnyt ad neked, hogy jól átgondoltan tudsz fogalmazni, megállhatsz elgondolkozni. Használd ezt az előnyt arra, hogy érzékletes és humoros légy.

Ne féld megdicsérni néha, az emberi jellem egyszerűen húz a pozitivitás felé, mivel mindenki egy pozitív önképre törekszik.

2017. máj. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igazából én is szerettem volna ráírni egy lányra, csak aztán rájöttem hogy valóban ez az egyetlen módszer amivel el lehet kezdeni. Szóval nem kezdtem bele, mert néha már így is sokat égetem magam. Ami biztos hogy ha felveszed, lehet hogy elfogadja, vagy lehet hogy tudja már akkor egyből mire megy ki a játék, miután pedig ráírtál, 100% hogy tudni fogja mi járatban is vagy. Ez arra megy ki ha tetszel neki, akkor elkezd majd veled beszélgetni, ha nem tetszik neki a képed, nem tetszel neki, lehet hogy nem fog visszajelölni se, de beszélgetni akkor meg már végképp nem fog veled, vagy csak addig passzívkodik, amíg le nem kopsz. A lényeg hogy ez teljesen külső alapján fog eldőlni először, hogy akar-e majd veled beszélgetni. Egy próbát szerintem bőven megér. Sok sikert!
2017. máj. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!