Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » A legjobb barátomnak és nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátomnak és nekem is ugyan az a csaj jön be. (Több infó lent) Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

A lényeg az, hogy a legjobb barátom áprilisba elmondta nekem, hogy mennyire bejön neki az a lány, de akkor én már rég chateltem a lánnyal.

És az a rossz, hogy a lány velem akar lenni és nem pedig vele.

A lánnyal megvolt az első randi is és nagyon szereteem. Úgy érzem ő is engemet.

És most döntés előtt állok: választom a barátnőm, aki egy tökéletes nő, akárhogy is nézném, de akkor elveszítem a haverom, vagy választom a haverom és elveszítem álmaim nőjét.


2017. máj. 12. 06:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát elég nehéz hejzetbe vagy,A barátod tudja hogy neked is ugyan az a nő tetszik?Ha te hamarabb ismered a nőt,mért nem montad el a haverodnak első perctől,talán úgy könnyebb lett volna a hejzeted.
2017. máj. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudja.
2017. máj. 12. 07:05
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem mondtam el, mert féltem, hogy akkor elveszítem
2017. máj. 12. 07:06
 4/7 anonim válasza:
Ülj le megbeszélni vele, csak őszintén. Ha igaz barát meg fogja érteni.
2017. máj. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor a barátod késett el a buliból... Megtetszett neki a lány, akivel már alakulóban volt köztetek valami. Ha ezek után elvárja, hogy ne járjatok, akkor nem igaz barát, csak egy önző dög.
2017. máj. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez jóformán olyan, mintha már járnátok egy ideje és elgondolkoznál azon, hogy szakítsatok-e, mert a haverod belezúgott.

(előző vagyok)

2017. máj. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, én is valami ilyesmire gondoltam
2017. máj. 12. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!