Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Antiszociálisként hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Antiszociálisként hogyan tudnék csajozni?

Figyelt kérdés
Én egy magányos farkas vagyok de azért vannak barataim néha bulizok is de nem nagyon megy ez a csajozás dolog F16
2017. máj. 13. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Nem akarok okoskodni meg semmi, de ha antiszociális lennél, akkor nem éppen a csajozás járna az eszedben, bizonyára a szó jelentését rosszúl ismered vagy valami, az ilyen embert agyon kéne verni egy bottal, megkímélve a jövőt a sarjai hülyeségeitől is, de sajnos nem lehet csak úgy öldösni, te valószínűleg csak ASSZOCIÁLIS vagy, és a kettő nem ugyanaz.
2017. máj. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

#1 Én a helyedben inkább nem minősítgetnék és öldösnék másokat.

Kérdező, kamaszkorban sokan átmennek egy ilyen szakaszon. Nem vagy a szó orvosi értelmében antiszoc, de persze lehetnek ilyen érzéseid. Így viszont nem igazán lehet neki futni a csajozásnak. Ahhoz bátorság is kellene. ^^

2017. máj. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
antiszociális vagyok de nem a legdurvább értelemben, szeretek egyedül lenni, amikor a barátaimmal vagyok akkor is néha csak kusba vagyok és nem figyelek rájuk elvagyok a világomban
2017. máj. 13. 23:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott,hogyha antiszoc lennél,nem lennének barátaid.Te csak kitalálsz valami f. szságot és azt mondogatod.
2017. máj. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 danivokaztcső válasza:
0%
Szerintem homo vagy és ezért nem megy bocs hogy tulságosan őszinte vagyok de legalább vki megmondja h miért vagy fos :P
2017. máj. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2017. máj. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!