Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 16éves lány vagyok kicsit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16éves lány vagyok kicsit duci, megismertem egy fiút, randiztunk is tetszik, de vajon én tetszem neki, ő izmos kigyurt fiú?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogyki akar hasznlni, vagy tényleg tetszem neki. Ő nagyon izmos, én meg 165cm és 80kg vagyok.

2017. máj. 20. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Én a helyedben annak is örülnék ha csak kihasználna.
2017. máj. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És a srác hány éves?
2017. máj. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A duci lányok olyan kedvesek. Nekem bejönnél.
2017. máj. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%
Egyetértek az elsővel! 20/f
2017. máj. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Izmos? Kigyúrt? 70 kiló dinamit? És mi a baj vele, csak tíz centis a gyújtózsinór? Most tényleg arra vársz, hogy jöjjön egy tohonya melák és az használjon ki?
2017. máj. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hú, az nagyon sok a 80 kg. Nem tudnál lefogyni? Egy kis sporttal, nem enni chipszet meg ilyeneket, csokikat. De akár el is lehet menni egy orvoshoz, megkérdezni, nincs-e pajzsmirigy-alulműködésed, mert az is okozhat hízást.

De a fiútól egyszerűen meg kellene kérdezni: Te miért jársz velem? Nem zavar, hogy kövérkés vagyok?

2017. máj. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20%

Kedves #6os válaszoló!

Ez akkora marhaság!! Már miért lenne sok? Megesik h vannak olyanok (manapság tényleg meglepő) akik nem csak a külsőt nézik, és az is hogy ez a gyerek is ilyen, nem olyan felszines mint te.. És kitudja hogy a csajszin hol oszlik el a súlya? Mi van ha van cicije vagy feneke?? Lehet van egy kis pocija hozzá.. Nekem is van, nem lehet mindenki fogpiszkáló.. De mi van ha a pasinak akivel talizott ez tetszik?? Most azért mert azt irta hogy egy kicsit duci.. Ne ez befolyásolja már a teljes kommentedet.. Mert lehet tényleg kicsit az, hangsúlyozom: kicsit.. De ha nem irt arrol hogy milyen máshol, mert nincsen annyi önbizalma?? Eszedbe sem jutott gondolom.. Te már rögtön tanácsokat adsz neki hogyan tudna lefogyni.. Azért kiváncsi lennék hogy te hogy nézel ki, ha már ilyen "szépség és egészség" tippeket osztogatsz!!

Kedves kérdező!

Nemhiszem hogy ennyi idősen le kéne adnod.. Ha mégis nagyon zavar, hetente 1x-2x elmehetsz futni.. De nem kell több!! Lehetne kicsit több önbizalmad ;)

15/L

2017. máj. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
25%

Utolsó voltam

Azt elfelejtettem hozzátenni hogy: NEHOGY megkérdezd a gyerektől, hogy "Te miért jársz velem??" mert ha elmondja őszintén hogy szeret, és mert nem ismer nálad jobb embert, stb. akkor ha tnyleg kevés az önbizalmad nem fogod elhinni neki.. Ismerem az érzést xD csak azért.. :) És csak mégnagyobb kételyeket állitasz magad elé.. :/

2017. máj. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!