Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 13 évesen csók?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 évesen csók?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok.

Nagyon hosszú történet,de a lényege,hogy megismeetem egy fiút.Már egy hónapja beszélek vele,találkoztunk is és most is fogunk.Az első csók még nem túl korai?



2017. máj. 25. 13:56
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
25%
De,túl korai.
2017. máj. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
24%
Edes jo istenem. Meg a tejfogaid sem nottek ki mind 😒
2017. máj. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
61%
Ba szki, amúgy az eggyik 11 évesen elég érett a szexhez, a másik 20 évesen fél 1 csóktól, ámen XXI. sz.
2017. máj. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
83%
a csók az nem korai :) trollkodnak a többiek ne ijedj meg, ennyi fizikai kontakt, és kísérletezés ilyen korban már belefér. persze ha a fiú nem az 56 éves tiszteletes úr :D
2017. máj. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
32%
egyertelmuen korai. egy csokot minden mas is kovetni fog hamarabb mint hinned mert a mai fiatal fiucskak is szexet akarnak mar... en 13 evesen el se tudtam volna kepzelni hogy csokolozzak. 16 evesen volt az elso es nem azert mert nem lett volna alkalmam hamarabb.. egyszeruen nem ereztem azt hogy ilyen fiatal korban ez helyes mondjuk pl 15 mar oke na de 13?? konyorgom...
2017. máj. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
76%

4-es vagyok, le lehet pontozni, meg prédikálni itt, de azért körbe kéne nézni, hogy milyen világot élünk, és hogy általános iskolás gyerekek is milyen dolgokat tesznek meg ...

lehettek álszentek is, de 13 évesen már igenis van ilyen jellegű kíváncsiság az emberekben, nektek is volt, és ha úgy alakul, hogy egy normális sráccal kipróbálhatja a csókolózást, meg kézenfogva mászkálhat a parkban, szerintem abban semmi kivetni való nincsen.


nyilván a csókot követhetik magától értetődően más dolgok is, amik valóban koraiak ennyi idősen, de a kérdés nem ez volt, és a kérdező megfogalmazásából is nekem az jött le, hogy mivel ebben is bizonytalan, nem fog a jövő héten felelőtlenül teherbe esni

2017. máj. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
80%
Dehogy korai, ne foglalkozz a trollokkal
2017. máj. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
74%
szerintem nem az
2017. máj. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim válasza:
92%
Szerintem 13 évesen nem lenne korai, de 1 hónapja (ezt írtad) ismert fiúval az első csók korai. Várj még, ismerd meg jól!
2017. jún. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
96%
én is 13 voltam amikor először csókolóztam (több mint 1 évet jártunk aztán). bár én régebb óta ismertem már a fiút, de ha úgy érzed, nem korai.
2017. jún. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!