Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 13 évesen csók?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 évesen csók?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok.

Nagyon hosszú történet,de a lényege,hogy megismeetem egy fiút.Már egy hónapja beszélek vele,találkoztunk is és most is fogunk.Az első csók még nem túl korai?



2017. máj. 25. 13:56
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
59%
Abszolút nem korai én 9 évesen kezdtem mégsincs semmi nemi betegsegem
2017. okt. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
4%
Persze, hatalmas nagy ötlet fiúzásra és csókolózásra biztatni egy 13 éves kislányt..... Aztán majd megy a rinyálás meg a csodálkozás, hogy mekkora r*ibi a lányok többsége. Nem akkor kell csodálkozni, hanem ilyenkor nem kéne adni alá a lovat, de ugye ahhoz hogy ezt felfogjuk, ész is kéne, ami sokaknak itt nincs..
2017. okt. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 Grittia válasza:
96%
Annyira nem értem az embereket. 13 éves vagyok, lassan 14. Már több, mint egy éve van barátom. Ennek ellenére nem öltözködök kihívóan, szinte minden évben szín ötös voltam az iskolában, ráadásul szűz vagyok még, és jó pár évig az is szeretnék maradni. Jó a kapcsolatom a családommal, a barátaimmal, a tanárokkal, nem lázadok semmi ellen. Boldog vagyok a barátom mellett, rengeteg mindent köszönhetek neki. Mindenben támogat, ő adta az önbizalmam, ami előtte sokáig nem volt.
2017. okt. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim válasza:
77%
Kicsit sem korai. Láttam már 5.-eseket is csinálni
2017. dec. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
73%
Komolya ezen agyalsz fel éve? Vagy ha nem, akkor minek emeled ki ujra?
2017. dec. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:
Szerintem nem korai. Több ismerõsöm is csókolózott már enyi idõssen.
2018. jan. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
Szerintem nem korai, ismerek olyat aki 9 évesen csókolózott az korai.
2018. jan. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:

Nekem 13 évesen volt az első csókom, az akkori barátommal, suli után a kapuban :) olyan jó érzés volt, még most is beleborzongok, ha rá gondolok. :) Fél évig voltunk együtt, nem szexelunk, bár volt tipi-tapi, meg ismerkedés egymás testével, de sose ment tovább. Inkább csak kézenfogva mászkáltunk a parkban, bicigliztünk, zenét hallgattunk.. tök jó volt. :D

23L

2018. márc. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:

Előző válaszoló vagyok: szexeltünk*

:D jelen időben írva elég viccesen hangzik

2018. márc. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
#29: Neked 13 Évesen a saját testeddel kellett volna ismerkednek. Fogadjuk téged 15 évesen már javában dugtak.
2018. márc. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!