Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Facebookon nem tudok beszélget...

Facebookon nem tudok beszélgetni, csak élőben. Ez ciki?

Figyelt kérdés
Ha találkozok valakivel, akkor órákig el tudok vele beszélgetni bármiről, az időjárástól kezdve az aktuális politikai hírekig, bármiről szó szerint. Viszont ha ugyanez az ember rámír facebookon, akkor kb. két tőmondattal letudom a választ, van, hogy napokig nem is válaszolok, mert nem tudom, hogy mit válaszoljak. EGyszerűen rühellek nem élőszóban kommunikálni a másikkal, engem idegesít és feszélyez az, hogy cseteljek az emberekkel. Mások szerint viszont ez ciki. Nem tudom, szerintem az cikibb, amikor valaki cseten írogat, de ha talákozunk akkor meg se tud mukkanni. Szerintetek?
2016. aug. 5. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Fiú vagy? Nekem a férjem ilyen. Én meg imádok csetelni. :) Szoktam neki mondani, hogy tök mázli, hogy élőben találkoztunk, és kezdtünk el randizni, mert hogy a neten nem tudott volna levenni a lábamról a dumájával, az is biztos... ;)

Hogy lenne már ciki? Nem vagyunk egyformák. Én meg pl. telefonálni utálok...

2016. aug. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz. NAGYON. (Nem)
2016. aug. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Dehogy :)
2016. aug. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem ez sajnos fordítva van. Na az a gáz. :/
2016. aug. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem foglak megerősíteni a technológiagyűlöletedben, ha valamit az ember nem tud, arra nem illik büszkének lenni általában. Az írás nem ördögtől való dolog, kellő (nem is olyan magas szintű) intelligenciával simán megoldható.


Persze hibái mindenkinek vannak, neked ez például, de ha az jutna eszedbe, hogy emiatt te több lennél, más meg kevesebb (ahogy az dívik a butábbak körében), akkor inkább el se kezdd.

2016. aug. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Képzeld el azt, hogy amit írt a másik fél, azt ő mondja és hogy te hirtelen ha meghallanád mit válaszolnál rá pontosan.
2016. aug. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!