Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Most akkor van esélyem és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor van esélyem és lesz belőle valami?

Figyelt kérdés

Szeptemberben megismerkedtem az új kilencedikesekkel. Mint jó fiú szokáshoz híven egyből a szép lányok szúrták ki a szemünket.Nem is érdekelt különösebben a dolog, de az egyik lány már szeptember óta "keresi a társaságom" Már messziről integetett. A buszról szivecskét rajzolt.Még hülye fejjel nekem ez sem esett le és május elején kezdtünk el beszélgetni úgy konkrétan. (Addig szerintem ha két szót beszéltünk

már az is sok).Egy hétre rá meglett a telószáma. Azóta is találkozunk majdnem minden nap. Már leírta hogy jófejnek tart meg kedvel.Már kérdezte is hogy mi a célom csak hát facebookon nem akartam leírni neki hogy összejönnék vele. Hívtam már el hogy menjünk el valahová kettesben, vagy menjünk el bulizni, de a válasza az nemtudom és a szerintem most nem jó lettek.

Most akkor mivan ?

Holnap egy öleléssel és egy puszival köszönjünk el egymástól ? Vagy most hogyan tovább ?

A lány 17 én 20.



2017. jún. 5. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Valahogy a korotok furcsa,de mindegy. Holnap legyen ölelés s puszi,de elötte kérdezd meg hogy akarna-e találkozni valamikor vagy nem.
2017. jún. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet nem az a bulizós fajta csaj. Vagy félénk 2esbe menni veled. . De ettől még tetszhecc neki (főleg a leírtak alapján) Ne add fel ilyen könnyen
2017. jún. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Lehet hogy még nem volt kapcsolata ,és nem biztos abban hogy mit szeretne:) Első sorban legyetek barátok ,abból bármi lehet még :)
2017. jún. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Te hányszor buktál hogy most mentél 9.be és 20 éves vagy?

meg ha a csaj 17 éves akkor nem kéne 10 vagy 11.dikesnek lenni?

2017. jún. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Vannak nállunk 2,3 illetve 4 eves kepzesek is. Érettségim már van. A szakmámat csinálom szóval nem nagyon kelett hozzá buknom. A lánynak pedig suli váltás miatt valami miatt ujból kelett kezdenie az egeszet.
2017. jún. 12. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!