Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Úgy érzem, kezd megromlani a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, kezd megromlani a barátommal a kapcsolatom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

17 évesek vagyunk, másfél éve járunk. Az elején minden rendben volt, sőt, minden nappal egyre jobban szerettem.


Néhány hete, talán egy hónapja viszont úgy érzem, távolodunk egymástól. Hol az egyikünk, hol a másik nem ér rá, így alig találkozunk, és egyre több a feszültség, minden apróságon összeveszünk. Hozzá kell tennem, hogy nem egy iskolába járunk, ez is nehezíti a dolgokat.

Ezt a problémát nem tudjuk megbeszélni, ő szinte menekül az ilyen konfliktusok elől, pedig ő szítja. Ha én nem érek rá, rögtön én milyen vagyok, hogy nem szorítok rá időt. De ha neki van programja..

Legutóbb annyira összevesztünk, hogy egy napig nem is beszéltünk. Nem tudom, mit tehetnék. Hiányzik, mert már jó ideje nem volt alkalmam arra, hogy komolyan kettesben tudjunk lenni hosszabb ideig, de ezek a veszekedések sem hiányoznak.

Mit tanácsoltok?

17L


2017. jún. 6. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Hogy irj nekem :) jobban jarsz :)
2017. jún. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt javaslom, hogy üljetek le és beszéljetek a kapcsolatotokról. Ezt muszáj megbeszélni, mert ez senkinek sem jó.
2017. jún. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szakítás ha nem javul 21/F
2017. jún. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!