Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti mit csinálnátok ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit csinálnátok ha első randin a srác elkezdené menteni a csigákat?

Figyelt kérdés
Szóval randiztok egy amúgy nyilván szimpi tetszetős sráccal és mondjuk esős idő volt és sétálltok sétálltok és egyszercsak meglátja, hogy csigák kelnek át a járdán, erre elkezdené arrébb rakosgatni őket a járda túlfelére a fűbe mert nem akarja hogy széttapossák őket. Ti mit reagálnátok? Hülyének néznétek?
2017. jún. 9. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha mások hülyének nézik, akkor te is?

Nagyon figyelmes és jól tette, hogy segített a csigáknak. Én is figyelek az állatokra: parkos terület mellett lakom, mindig nézem, hogy giliszták és hangyák vannak-e a talpam alatt, nem akarom eltaposni őket. Figyelmes. Ha a csigákkal így bánik, akkor gondolj csak bele, hogy veled milyen lesz.

2017. jún. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért néznénk?

Én is szoktam csigákat menteni, persze nekem elsősorban a vacsorám miatt fontosak, csigapörköltet szoktam.

Van egy francia barátom, ő tanított rá.

2017. jún. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Plusz pont. Sőt segítenek neki.
2017. jún. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon durván aranyos! Én is mentem a csigákat, nincs ebben semmi gáz.
2017. jún. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
nimcs ezzel semmi gond :) figyelmes és önmagát adja :) az hogy déttáltatok és meglátott pár csigát és arrébb tette őket az teljesen oké! az lett volna a ciki ha abból áll a randitok hogy "keressünk csigákat és mentsük meg őket" :D persze ezzel se volna semmi gond! csak azért abba már bele lehetett volna kötni :D
2017. jún. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
*sétáltatok
2017. jún. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Segítenék...

Vagy elkezdenék versenyt csinálni belőle... vagy abból hogy melyikünk rak át többet, vagy abból, hogy melyik csiga ér be segítség nélkül előbb...

2017. jún. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
Először biztos furán néznék/reagálnék hogy te meg mi a francot csinálsz? De amúgy ha tényleg ekkora állatbarát akkor nem nézném hülyének. Igen ,nekem fura lenne és így elsőre talán nevetnék is a szitun ,de nem különösebben zavarna.
2017. jún. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én valószínűleg előbb kezdeném el menteni a csiguszokat, úgyhogy nem nézném hülyének. Én szeretem azokat az embereket, akik együttéreznek más élőlényekkel, és nem szégyenlik ezt. Én ezt nem tartom kínos cselekedetnek. :)
2017. jún. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!