Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, hogy ne akarjon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne akarjon megcsókolni?

Figyelt kérdés
holnap találkozok egy sráccal, viszont nekem ő friend zoneolva van. attől függetlenül nem akarom lemondani a találkozót, mert nagyon kedvelem, és amúgy is ritkán tudunk élőben beszélgetni. a legnagyobb gond az, hogy vele délután, meg az este első felében leszek, aztán találkozok egy másik sráccal, akivel 99%, hogy lesz valami köztünk éjszaka, és úgy mégse akarok a friend zoneos sráccal kavarni, hogy utána mással is leszek, mert ki tudja, ő mit akar tőlem.. ha komolyan gondolja, akkor biztosan megbántanám. bár szerintem ha nem lenne a másik csávó, akkor sem akarnék tőle semmit. szóval tippek, hogy mit csináljak, hogy még csak próbálkozni se akarjon?:D nem akarok azzal nyitni, hogy megmondom, hogy én nem akarok tőle semmit, mert szerintem sanszos, hogy azzal rögtön elrontanám a hangulatát is..viszont ha nem mondom meg, sztem tuti le akar majd smárolni, mert tavaly nyáron már kétszer is kavartunk xdd

2017. jún. 9. 15:14
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
azért azt nem hiszem, hogy iszonyatosan fájni fog neki, mert annyi szerencsére biztos, hogy nem szerelmes belém:D
2017. jún. 9. 15:39
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is. Biztos fájni fog neki.
2017. jún. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
52%
Attól, hogy 19 vagy, gyerek vagy.
2017. jún. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
nem vagyok jobban gyerek, mint itt bárki, aki ismeretlenül oltogat :) bírom, hogy valaki kiír egy kérdést, mindenféle rossz szándék nélkül, és rosszindulatú válaszok érkeznek rá... szerintem az emberek itt élik ki magukat, és vezetik le a stresszt, amit nap mint nap szereznek.
2017. jún. 9. 15:55
 15/20 anonim ***** válasza:
85%

Egyél hagymát, vagy valami ilyesmit...

Esetleg mond hogy herpeszed van...

2017. jún. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
54%

"mindenféle rossz szándék nélkül, és rosszindulatú válaszok érkeznek rá."

Tisztelt Kérdező Úrhölgy!

Be akarsz csapni egy embert, hazudni, summákolni, félrevezetni, utána mással huncutkodni éjjel - ezt letagadod előtte, pedig ez fontos számára.

Ez megalázó egy ember számára.

Nem szabad becsapni az embereket, az rosszindulatú és nem nemes lélekre valló. A válaszok nem rosszindulatúak, csak egybehangzóan erre a tényre hívják fel a figyelmed.

Nem "kavarni" kell a másik emberrel hanem tisztességesen, nyíltszívűen, szeretettel, őszintén bánni vele. Ellenkező esetben ezerszeresen üt vissza rád.

2017. jún. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
de se hazudni, se sumákolni nem akarok, nem hitegetem semmivel a srácot, akivel találkozok:D ahhoz meg már nincs köze ezek után, hogy mással mit csinálok, mivel eddig se adtam neki arra jelet, hogy a kapcsolatunk túlmutatna a barátságon..csupán nem vagyok olyan begyepesedett gondolkodású, hogy csak olyannal vagyok hajlandó találkozni, akitől akarok is valamit barátságon kívül. de persze az én k anyámat, meg minden:D
2017. jún. 9. 18:27
 18/20 anonim ***** válasza:

Ja, hát persze, mi írtuk ki ezt a titokzatos kérdést:

"Mit csináljak, hogy ne akarjon megcsókolni?"

2017. jún. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
55%
Közel 19 évesen elég érett vagy arra, hogy eláruljam, nem mindenki azonosan gondolkodik. Talán éppen a srác nem akarna veled találkozni, ha tudná, hogy csak barátilag szeretnéd... Lehet, hogy ő is ilyen "begyepesedett". Emellett, ha már 2x "kavartatok", jelek nélkül is jogosan feltételezheti, hogy esetleg többet akarsz. A felnőttek ezt tisztázni szokták, a gyerekek itt kérdezgetnek.
2017. jún. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
nekem is vannak fiú barátaim, annyi különbséggel, hogy nem volt hozzájuk közöm! A barátság barátság, hogyha kavarsz vkivel, akkor nem vagy a barátja, ennyire egyszerű! Hogyha leakar smárolni, akkor meg nem hagyod, ép eszű ember ezt teszi, nem mászkál szájból szájba! ...és hogyha a barátja lennél, akkor tudna róla és nem akarna többet!
2017. júl. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!