Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy értessem meg a párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg a párommal, hogy munkahelyen ne akarjon megcsókolni meg úgy alapból hozzám érni?

Figyelt kérdés

Egy helyen kezdünk dolgozni a párommal. Mikor először mentünk befele, meg akart ölelni, persze elhúzódtam és közöltem hogy ez munkahely, itt nem viselkedhetünk egymással máshogy mint a sima kollégák, nem ilyen helyre való a puszi meg ölelés meg kézfogás. Azóta durcás, hogy nem is szeretem és le akarom tagadni hogy vele vagyok...

Miért ilyen nehéz felfognia? Hogy magyarázzam meg neki?

(huszonévesek vagyunk, ha ez számít bármit is)


2015. máj. 31. 12:36
 1/9 RRR ***** válasza:
31%

mindkettőtöknek engedni kellene


neked a ridegségedből

neki a túlzott érzelmeiből


egy puszi

egy simogatás

bele kell ,hogy férjen

2015. máj. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Interferencia ***** válasza:
0%
Milyen jellegű a munka?
2015. máj. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

"bele kell ,hogy férjen"


Nem, nem fér bele. Munkahelyre ebből SEMMI nem való.

Normális ember ezt magyarázat nélkül felfogja!


Nálunk is vannak párok, nem is egy, köztük friss házasok és idősebbek is. SENKI nem hozza be a magánéletét a munkahelyre. Mindenki tudja, hogy mit illik és mit nem.

2015. máj. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Interferencia ***** válasza:
31%
Lol. Szerintem nem mindegy, hogy pl. egész nap ketten vannak az irodában, vagy mondjuk ügyfelek között mozognak...
2015. máj. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Van a munkahelyemen egy pár, egyszer nem láttam még őket megérinteni egymást, mégis hamar egyértelművé vált, hogy együtt vannak.


Mindig együtt ebédelnek, kávéznak. Ezzel letudják a napi kapcsolatot, ezen kívül soha nem láttam még, hogy megcsókolnák egymást. A nő irodájában persze lehet, hogy előfordul, de az 4 fal között van és senki se látja.


Szerintem nagyon is jól csinálják.


A lopott csókokkal nincsen baj, de senki ne lássa meg, mert nem munkahelyre való.

2015. máj. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Miért kéne hogy beleférjen? o.O Nem vagyok rideg, én azt mondom simán társaságban belefér a puszi, simogatás, de munkahelyen egyáltalán nem.
2015. máj. 31. 13:02
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem lehetünk kettesben, nem olyan munka.
2015. máj. 31. 13:03
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
Akor ennyi. Érintés,és magánélet otthon,vagy munkahelyen kívűl.
2015. máj. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Biztos huszonéves, nem tizenéves? Nem írtad el? Mert ha ennyi esze van, hogy ezt nem képes megérteni, akkor túl kéne adnod ilyen hülyén.
2015. máj. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!