Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » S. O. S sűrgős. 14f Holnap...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S sűrgős. 14f Holnap van az utolsó nap az iskolában utolsó esély hogy összejöjjek egy nyolcadikassal?

Figyelt kérdés

Van egy lány ő nyolcadikas, és én hetedikes, holnap van az utolsó nap hogy összejöjjön valami.Már egy éve köszönget, próbál ott lenni ahol én.Mainap megkérdezte járunk-e de mintha kis szarkasztika lett volna a hangjában én erre egyből azt mondtam hogy igen, de ő is nevetett kicsit meg én is.De nem tűnt olyan komolynak mert mi láb tengóztunk ő pedig az osztálytársaival beszélgetett tesin. Ő rajta is látszott hogy nagyon össze akar jönni valakivel?

Holnap megyünk moziba a sulival de valamit lépnem kell lehetőleg a randira való elhívást szeretném elkerülni?


2017. jún. 13. 20:04
 1/8 A kérdező kommentje:

Valami tanács: öltözködés, bókok, beszéd, stb

(Még nem volt barátnőm de most megvan rá minden esély.

2017. jún. 13. 20:05
 2/8 anonim ***** válasza:
Szóval tetszik neked?
2017. jún. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen:kedves szép szinpatikus okos
2017. jún. 13. 20:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hogy próbál ott lenni ahol te? Mi az összefüggés abban hogy ti labtengoztatok, ő meg beszelgetett tesin azzal hogy nem tűnt komolynak? Ja és a kérdéseket nem értem.
2017. jún. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Pl farsangon is próbált közeledni hozzám, amikor van rá alkalma próbál beszélgetni velem.

Valmi tanács?

2017. jún. 13. 20:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem ismered úgy a lányokat, hogy milyen jel mit takar, akkor jobb ha rákérdezel nála. Legfeljebb kinevet. Mit veszíthetsz?
2017. jún. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2017. jún. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem lett semmi nem is láttam az nap, facebookon próbálkozok valamit,de élőbe sokkal jobb lett volna, szerintem már nem jön össze.
2017. jún. 20. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!