Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerencsés az első randin...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerencsés az első randin alkoholt inni?

Figyelt kérdés
Netes ismerkedés után úgy döntöttünk hogy találkozunk csak még nem tudjuk hogy hova menjünk.. szóba jött az is hogy beülünk valahova inni es közben ismerkedni.. viszont már ismerősöm is mondta hogy első randin lehet hogy nem inni kéne.. természetesen én sem arra gondoltam hogy akkor most leiszom magam hanem csak annyit hogy oldódjan a feszült hangulat.. ti erről mit gondoltok?

2017. jún. 15. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Sehanyadik randin sem érdemes.
2017. jún. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ahogy írtad, ha nem berúgni akartok akkor rendben van , hogy megisztok egy pohár valamit.
2017. jún. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem nem érdemes. Ne a piától oldódjon a hangulat, hanem egymástól.
2017. jún. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem viszed túlzásba, akkor lehet persze, de hangsúlyozom, hogy MÉRTÉKKEL! Amúgy meg nem.
2017. jún. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!