Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért van így beparázva? Hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van így beparázva? Hogy oldhatnám fel?

Figyelt kérdés

Rámírt egy srác neten, és már egyszer taliztunk, azt is én mondtam, szerintem mindkettőnknek ez volt az első, én nem paráztam mert őszintén egy nyomorekra számítottam de teljesen más volt...sok dolog kiderült róla meg sokat beszéltünk is. Azóta(4 napja) folyamataosan velem szeretne beszélni messengeren, és nem értem mert írta hogy szeretne majd talizni de konkrétan nem írta mikor...Szerintem fél. Mit tehetnék?

15L



2017. jún. 25. 13:27
 1/3 StyleXX ***** válasza:
100%
Mondj te neki egy alkalmat..
2017. jún. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ha egy nyomorékra számítottál, akkor miért akartál talizni vele?

Az egyértelmű, hogy tetszel neki. Én másfél órára lakom a barátomtól és még januárban (mielőtt össze jöttünk volna) kérdezte meg, hogy nincs-e kedvem találkozni vele egyszer edzésen kívül - ugyanazt sportoljuk. Nekünk a távolság miatt csúszott márciusig egy edzésen kívüli találkozó, mert ugye hétköznap suli van, és 3-ig voltunk bent mindketten. Meg azt se tudtuk, hogy hova menjünk, stb. Nem biztos, hogy fél. Mondj neki te egy időpontot, aztán vagy felbátorodik, vagy nem. Ez már tőle függ. :)

2017. jún. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle hogy, mikor szeretne találkozni vagy kondi te neki egy napot.
2017. jún. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!