Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tetszik nagyon egy lany de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nagyon egy lany de nem tudon hogy mit is csinaljak?

Figyelt kérdés

Van egy lany aki meg tetszet a sulibol igy a vege fele es mar nem tudok vele talalkozni. A suliban neha neha lestuk egymast szemezgetunk.. de de nem mertem oda menni hozza es most vege a sulinak. Aztan azon gondolkodtam hogy irjak ra vartam is napokat es most ra irtam es vissza irt szerencsere de nem igazan vagyok nagy csajozo gep. Elkeztem kerdezni, valaszolt is de o nen kerdezet nagyon vissza, meg dicsertem hogy milyen csinos..stb meg koszonte de most hirtelen nem tudom mirol kerdezem vagy hogy mit tegyek??

(Mar kerdeztem olyanokrol: hanyeves/.suli/ miert ebbe a suliba jott.. ilyenek.

Ha segitenetek jol lenne mert tetszik nagyon a lany es meg szeretnem ismerni jobban 😇



#Szerelem.Randizás.Tinipárkapcsolat.
2017. jún. 27. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Legyel onmagad es beszelj arrol ami erdekel es batran meselj stb... es persze utana erdeklodj. Ne stresszelj annyira h mit irsz mert ha nem vagy onmagad akkor nem beled szeret hanem abba akit eloadtal. Inkabb legyen omagam es siker ha megszeret es bele kell torodni ha nem. De legalabb nem alcazod magad. Ez a legfontosabb szerintem.

16/L

2017. jún. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Am tell ennyi. Legy termeszetes. Pici bok. Kerdezd a napjarol. Mond el a tiedet is. Nyari tervek, filmek, sorozatok. Legyen egy kozos pont es probald terjeszteni. Csak lazán. Aztán hívd el valahova. Egy kort irhatnal esetleg
2017. jún. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szólók sorait erősíteném én is. Legyél önmagad, az aki otthon is vagy, vagy ilyesmi, viszont annyi, hogy vele különösen figyelmesnek kell lenned. Ha nem ír nagyon vissza, akkor akkor próbáld meg te kifejtetni vele azt, hogy mire is gondolhat. Pl, hogy mondjuk megkérdezed, hogy milyen filmeket szeret, és csak annyit válaszol hogy horror pl, akkor kérdezd meg melyik a kedvence, közbe írd le te is erről a saját véleményedet, hogy te hogy állsz ezzel a témával, hogy ne legyen vallatás az egész, kérdezd meg tőle, hogy miért az a kedvence, mi tetszik neki benne, erről már mesélni is fog tudni. Aztán közbe mindig írd le te is a saját véleményedet, hogy te hogyan viszonyulsz ugyanahhoz a dologhoz. Persze valahogy úgy érdemes a saját véleményt leírni, hogy igaz is legyen rád, tehát önmagadat add, de hasonló is az ő véleményéhez. Mert úgy fog tudni ő is téged egy érdekes embernek találni, ha tudja, hogy olyan vagy mint ő.:D


Nem nehéz, meglesz az a csajszi, én drukkolok.;D Ha nem lenne meg, akkor is megismered legalább, hogy milyen is ő, illetve megpróbáltad, tehát minden tőled telhetőt megtettél.;) Hajrá


21/f

2017. jún. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utána meg leírhatod, hogy neked melyik kategória a szimpatikus ha filmről van szó, és leírhatod te is a kedvencedet, és hogy miért az tetszik. Ez meg azért fontos, hogy ő is tudja, hogy te milyen vagy. Ha ebben nincs is nagy közös téma, vagy hasonlóság, akkor se csüggedj, kérdezd a nyaralásról, hobbikról, szabadidőstevékenységekről, akármiről.:D
2017. jún. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na szoval, csapd ki, aztán gondolkozz azon hogy hogy tudnád tudatni vele:D
2017. jún. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Legyél önmagad.Keress közös pontot.Ha már több ideje beszéltek,kérdezd meg,hogy nem lenne-e kedve elmenni veled valahova.
2017. jún. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És? Milyen válaszokat adott? Rövid, szinte egyszavas dolgokat, vagy rendesen visszaírt?
2017. jún. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!