Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Medig halogasam az első csókot?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Medig halogasam az első csókot?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy akikkel ismerkedem általában hamarabb akarnak csókot kapni mint ahogy azt én elterveztem(vagy adott helyzetben túl hamarnak tartottam),szerintettek hiba ha csak akkor csókolok meg egy lányt mikor már úgy érzem komolyan szeretnék valamit?


Lányok ti hamarabb kaptátok mint szeretéttek volna vagy késöbb?



2017. júl. 1. 02:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

hát... én kicsit hamarabb kaptam, mint számítottam (jobban mondva váratlanul ért), de már régóta álmodoztam arról a fiúról, szóval nem jött ki rosszul a dolog :)


az meg szerintem normális, hogy csak azt szeretnéd megcsókolni, aki tényleg tetszik, és összejönnél vele. ez természetes + a csók jelzésértékű (is); ha valakit "csak" úgy lesmárolsz, lehet a továbbiakban várni fogja a folytatást.

meg egyébként is: minden ember más, valakinek nem is jelent annyit egy csók. az szép, ha te nem szeretnél csak úgy akárkivel csókolózni, nem vagy ettől hülye.

azt, hogy meg meddig "halogasd", szerintem már te is tudod: mikor már biztos vagy a dolgodban, ne habozz.

2017. júl. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha jol értelmezem akkor te fiu vagy. :D

Általában ezt a kérdést a lányok teszik fel.:D

Na szoval figyelj ha te ugyérzed h le akarod smárolni és benne lenne a lány akkor csináld ennyi, attol nem kell szerelmesnek lenned belé vagy vmi. 19/f

2017. júl. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16%
Hagyd a csajra ezt :D
2017. júl. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem ez tök normális, és a lányoknak örülnie kellene, hogy ilyen vagy!
2017. júl. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 dori.HD válasza:

Szerintem ez attòl füg mennyi ideje is mered,amikor a barátom előszőr megcsòkolt 3 hete jártunk de elötte már 2 éve ismertem.

Meg ez attòl is füg hogy menyire vagy felkészülve,mielöt a barátom először megcsòkolt volt wgy alkalom amikor azt hittem megfog csókolni,de valahogy nem merte.

2017. júl. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!