Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Milyen az első csók?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az első csók?

Figyelt kérdés
Rengeteg ilyen kérdés van az oldalon tudom, de engen az érdekelne, hogy az első csók mindenképp nyelves lesz(kerdes) Mert én csak attól félek és még nem is annyira szeretném elsőnek, de a fiúnak nem ez lenne az első.

2017. júl. 5. 08:44
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Hidd el felesleges ezen problemaznod. Onnantól hogy ad egy szájra puszit simán akarni fogod azt hogy megcsokoljon és nem fogsz ezen agyalni:)
2017. júl. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha nem akarod ne tedd, nem kényszer ez. és nem lesz jó érzés ha úgy kell csókolóznod ahogy nem szeretnél még. ennek pedig szép élménynek kéne lennie, ne hagyd hogy elrontsák.
2017. júl. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező: sajnos nem tudom meg mondani hogy milyen az első csók bár csak tudnám akkor el mondanám de nem volt merszem meg tenni Így tehát el szalasztottam az esélyt jár Így az ember.
2017. júl. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nálam a lány harapta folyamatosan a nyelvem és úgy szívta vagy nem is tudom..nem volt túl jó vagy 2 napig fájt is a nyelvem :D

Ez volt 1 éve, azóta ráérzett és érzékien tudja csinálni, szóval együtt vagyunk még.

Nem kell túlparázni, nem ezen fog múlni a kapcsolatotok.

Ha meg mégis akkor nem kell sajnálni,hogy nem lett belőle semmi.

Mindenesetre próbáld lágyan tartani az ajkaidat nem kell durván egymásba nyomni, aztán lassan átdughatjátok a nyelveteket egymásba, körkörözhettek meg ilyesmi..igazából ki,hogy élvezi. majd ráérzel te is. Nyugi!:D

2017. júl. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindenki azt hajtogatta higy a nyelves tok jó ilyen jó meg olyan jó. Ahoz képest semmi extra nem volt szal ne aggódj:)

16l

2017. júl. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Furcsa volt nekem.
2017. júl. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!