Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 17 éves vagyok lassan 18, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves vagyok lassan 18, és van egy lány aki 23 éves. Kicsit nagy a korkülönbség, és jó ideje ismerem és szeretem. Volt-e ilyen veletek, és ti mit tettetek? Elé álltatok? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2017. júl. 17. 23:15
 1/2 anonim ***** válasza:
17 éves sráccal egy 23 éves nő nem hiszem, hogy foglalkozni fog. Fordítva simán, de így nemhiszem. A csaj valószínűleg már komoly kapcsolatra vágyik, összeköltözve, nemi élettel, valaki gyereket akar már ennyi idősen. És hát olyan ember kell neki aki mellet nő tud lenni, azaz potenciális férfit lát maga mellett. Szerintem te nem tudnád neki ezt megadni. Én hagynám, úgy sincs semmi értelme.
2017. júl. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Eléállhatsz, de nem fog összejönni veled, mert kisfiu vagy hozzá.képest nulla egzisztenciával.

Mellesleg te még gimis, ö meg végzös egyetemista, teljesen más közeggel...


Késöbb már nem gond, unokabátyám pl négy évvel fistalabb a feleségétöl, de ök 27-31 évesen ismerkedtek.meg.

2017. júl. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!