Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ez azt jelenti hogy komolyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti hogy komolyan akar tőlem valamit?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, akivel már kb két hete beszélgetünk szinte egész nap, minden nap snapchaten. Már megbeszéltük, hogy találkozunk, csak egyszer Ő lett beteg, Ma pedig nekem kellett munkába visszamennem, és amikor visszaértem melóba, küldtem neki egy snapet, amire jött egy válasz kép, tükörből selfizvel, amin ölelt egy plüss macit, és az volt oda írva, "hogyha lenne barátom, így ölelném".

Most ebben nem vagyok biztos még hogy tényleg szeretne tőlem valamit.

kérlek segítsetek, mit gondoljak erről?

17/L

20/F

Normális válaszokat előre is köszi



2017. júl. 24. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Találkozz vele. "Hogyha lenne barátom így ölelném,, biztos hogy rád gondolt. Azt akarja hogy te légy a barátja. De ez megváltozhat miutan talalkoztok.
2017. júl. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem egy aranyos utalás a részéről, hogy téged is így ölelne. Sok sikert a találkához! :)
2017. júl. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Találkozz vele, odavan érted
2017. júl. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! :)
2017. júl. 25. 15:28
 5/7 A kérdező kommentje:

Ma sikerült találkoznunk. Ott volt a nővére is, meg még ketten. Tök jól elvoltunk, sétálgattunk, aztán beűltünk egy helyre. Aztán mi elmentünk kettesben sétálni, tök jót beszélgettünk. Mikor mentünk vissza a többiekhez, valamit mondott amiben benne volt hogy ...a barátommal... és azonnal elkezdett szabadkozni, hogy mármint nem úgy a barátom, csak jóban vagyunk...

Még utána dumáltunk ott közösen egy fél órát, aztán nekem jönnöm kellett haza. Mikor jöttem el, zavarba jöttem és még csak meg sem öleltem. Szerintetek mit kellett volna csinálnom?

Lehet még így esélyem nála?

2017. júl. 26. 23:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi lett a lánnyal?
2017. aug. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
💔.💔.💔
2017. aug. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!