Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tizenéves lányok! Nálatok ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tizenéves lányok! Nálatok ha párkapcsolatról van szó, kizáró ok az egy srácnál, hogy albínó?

Figyelt kérdés
Születésem óta albínó vagyok. (Fehér a hajam, vérvörös a szemem, hullasápadt a bőröm) Ettől függetlenül nem vagyok sem szellemileg, sem testileg sem visszamaradott. 188cm magas, és 58kg vagyok most 17 évesen.

2017. júl. 25. 21:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Dehogy is kizáró!

Még lehet büszke is lennék rá

De ne feledd, hogy a belső a lényeg. (Ezt pont én mondom :"D )

2017. júl. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Azta. Nagyon sok pozitív visszajelzést kaptam! Köszönöm szépen a bíztatást! A színes kontaktlencse nem rossz ötlet. Már nézegettem is kéket meg barnát. Mivel apukám kék, anyukám meg barna szemű. A szüleim viszont nem szeretnék ha hordanék ilyesmit. És igen.. sajnos eddig minden lány aki kicsit is tetszett félt a szememtől.
2017. júl. 26. 00:55
 13/19 anonim ***** válasza:

Ha jófej vagy, szerintem nem kizáró ok. Különleges vagy és aki nem tud elfogadni az nem érdemel meg. :D

16/l

2017. júl. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem lenne kizáró.
2017. júl. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
100%
Szerintem irtó jól nézhetsz ki, különleges vagy, és értelmesnek is tűnsz, igazi főnyeremény lehetsz! :) 16/L
2017. okt. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nekem a hajad nagyon tetszene😊 viszont a szemedtol lehet en is kicsit felnek. De egyatalan nem kizaro ok😊
2017. nov. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Engem mindig ámulattal töltöttek el a különleges,tehetséges emberek. Így nálam plusz pont az albínóság.
2018. jan. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
100%
Aw, én imádnám. Egyáltalán nem kizáró ok, szerintem nagyon különleges vagy és biztos büszkén sétálnék melletted. :D A szemedet pedig egyáltalán nem tartom ijesztőnek. Inkább gyönyörű. :3
2018. febr. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
100%
Úristen,bisztos hogy össze jönnék veled*-*
2018. szept. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!