Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 15 éves vagyok és nem érdekeln...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok és nem érdekelnek egy cseppet sem a lányok! Ez nagy baj?

Figyelt kérdés
15 évesen mindenki levan döbbenve hogy miért nem érdekelnek a lányok.De a (fiuk sem érdekelnek)!! Tényleg annyira nagy baj hogy 15 évesen még szűz vagyok? Vagy hogy nincsen barátnőm? Bevallom nem vagyok tul szép alak de annyira sem vagyok csúnya hogy ne kelljek egy lánynak sem.mindenkitől megkapom hogy szép vagyok kék szemű szőke stb... szóval szerintem én még gyerek vagyok és most kell magam kiéljem!
2017. júl. 26. 09:47
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem baj, sőt helyesen teszed. Nem kell a divatot követni. Ha idősebb leszel, találsz majd olyan lányt, aki érdekel.
2017. júl. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj,majd elér a szerelem, hogy csak lesel, mi ez ami rád támadt! Addig használd ki az idődet, energiádat: tanulj, olvass, gyakorold valamilyen kifejezési módban magad írj, rajzolj, fess, építs, zenélj.
2017. júl. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Nem baj sőt okos döntés :)
2017. júl. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hogy képzeled hogy nem baj. Jézusom. Ez borzalmas:o reméllem érezhető volt az irónia.

Nem, nem baj de ne érdekeljen már más véleménye ilyen téren.

2017. júl. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Végre valaki aki olyan, mint én :D

Én is 15 éves vagyok, csak lány. Nálam is mindenki teljesen ki van akadva, hogy "úristen, t még nem pasizol?" És akkor kezdik, hogy remélik nem vagyok meleg... Na ez egy idegesítő dolog, vagy mikor egy hímnemű ismerősömmel beszélek, és már kombinálnak. Mármint miért olyan nagy dolog ez? Szerintem ez lenne valahol a normális, hogy gyerekként még nem erre koncentrálok. Egyszerűen igen, jól néz ki, de mit kezdjek vele? Nem érdekel. Barátnőim meg folyton csak a pasikról beszélnek, meg hogy milyen messze mentek már el, és teljesen le vannak döbbenve, hogy nekem még első csókom se volt. De most tényleg, hova kéne sietnem? Azt mondják tapasztalatokat kéne szereznem, de miért most? És miért szükséges hogy valakibe szerelmesek legyünk? Szerintük most vagyok abban a korban, hogy olyan részegre igyam magam, hogy azt se tudjam hol vagyok. (Hát igen, ezt biztos nem fogom amúgy se csinálni)

Egyáltalán nem értem miért kéne az egész életemnek arról szólni, hogy "jajj, milyen cukcsiiii az a fiú az út túloldalán, jajjj!" Jó, egyszer valószínűleg nekem is lesz ilyen korszakom, de most még had legyek normális (kis)lány. Nem egy hormonokban fuldokló tini.

Bocsi, kicsit elragadott a hév. (Mert metró helyett utazz hévvel ;) Oké, befejeztem.)

Szóval nem, nem baj ha engem kérdezel, hogy még nem volt barátnőd, ráérünk. Majd szerzünk tapasztalatokat később.

És ez nem tudom mennyire lett kusza, de remélem átmegy amit mondani szerettem volna.

2017. júl. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 schwagy ***** válasza:
25%

Manapság a kariernek kell élni ifjú barátom..


No way F/15

2017. júl. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#5-ös, pacsi! Szívemből szóltál! Annyira, hogy ellenőriznem kellett, hogy nem-e én írtam-e! XD 15/L
2017. júl. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*megy a pacsi*
2017. júl. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és hogy ti is ugy gondoljátok hogy 15 évesen még nem kell barátnő..
2017. júl. 26. 21:42
 10/10 A kérdező kommentje:
A 15 éves lánynak is köszi szépen
2017. júl. 26. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!