Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Létezik még normális 16 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sára6666 kérdése:

Létezik még normális 16 éves fiú, akit nem csak a szex vagy az egy éjszakás kalandok érdekelnek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. Nem találok egy olyan fiút sem, akit nem a szex érdekel. Vagy éppen az, hogy nem vagyok olyan csinos, mint egy modell. Létezik még olyan fiú, akit nem ez érdekel?
2017. ápr. 18. 15:30
 1/8 anonim válasza:
Létezik 16/F
2017. ápr. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Lazy Lover ***** válasza:
56%
létezik csak jaj most túl alacsony jaj most nem helyes duma megy! ha nem tetszik az alakod fogyjál le
2017. ápr. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Van 16/F:)
2017. ápr. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha véletlen írtál egy hatossal többet a felhasználónevedbe, akkor van. ;) Szívesen feláldoználak :3
2017. ápr. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

a rendes válaszokat. És nem tudom mit látsz a hatos számban de nekem ez a kedvenc számom. Mi lenne ha nem kötnél belém. Az utolsó két mondat az utolsó kommentelőnek szólt.

2017. ápr. 18. 16:11
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha a szex nem érdekli ott baj van.

Ha csak a szex érdekli az szomoru.

Gondolom erre az utobbira gondoltal. Hogy ne csak az érdekelje.

2017. ápr. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tudom. A kérdésedben pontosabban fogalmaztal mint a leirasban.

Persze hogy léteznek 16 évesen is. De azért ebben a korban jobban érdekli őket mert még új, ismeretlen szamukra a szexualis élet.

2017. ápr. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna mindegyiket kipróbálni... 😐
2017. ápr. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!