Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ma kezdtünk nyaralni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma kezdtünk nyaralni egy hotelben és mellette egy fürdőben szeretnék ismerkedni néhány szép lánnyal és nem tudom hogy szólítsam meg. Van ötletetek?

Figyelt kérdés

2017. júl. 28. 18:04
 1/4 DollarDog ***** válasza:
41%

Úriember módjára, mert azért ne ugy menj oda hogy csövi idejöttem hello! Hanem odamész megkérdezed nembaj ha ott vagy? Aztán mondod amugy xy vagy nem e lenne kedve beszélgetni? :D ennyire egyszerü mi nem megy ezen?

Max legurittasz néhány felest és egyböl bátorabb leszel csak aztán meg ne fulladj :D márha 8 feles után egyáltalán eltalálsz a bejáratig :D

2017. júl. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Hehe, én vidéki vagyok kedves első, két üveg tömèny ig, elég jól bírom, max azt nem tudnám, mi a faszt keresek ott 😂😂
2017. júl. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha van ugródeszka akkor várd meg míg felmennek és te is menj fel Kapd el és ugorjatok a vízbe. Amíg a levegőben vagytok kiáltás h : nincs kedved ismerkedni? :D 1. Mindent elmondott. Hajrà! Nyugi ne paràzz. Bár a felest nem javaslom mert arconhányod az nem előnyös
2017. júl. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Don ötlete nagyon eredti, egy próbát megér biztos :D. Egy kis alkohol egyébként sokszor segít ismerkedéskor, de ne csontrészegen, a Csepel bringáddal a nyakadban próbálj meg beszélgetni velük ;). Egyébként a szokásos kérdések itt is beválnak(kik ők, idevalósiak-e, ha nem honnan jöttek, stb...), de majd ha rákerül a sor, akkor úgyis elfelejted ezt nagy eséllyel :).
2017. júl. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!