Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Írják rá? De nem merek

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írják rá? De nem merek

Figyelt kérdés

Az egyik haverom húga azt állította hogy öszeilenék egyik osztálytásával. Meséltrola és mutatott képet is róla és mint személyisége mint kinézésre aranyos és tetszik.

A haverom húga azt mondta irjakrá.

Azonban hülyén és cukkini ereznémagam. Ha rá írok egy lányra akit még látásra de ismerek.

És nem akarok parasztnak tüni aki a lányokat Facebookon veszi fel. Meg az arcom se éppen felválalhatóan nézni.

Plusz DIXLEXIÁS vagyok és este segítené a dolgom.


Én 16 vagyok a csaj 14/15 körül lehet



2017. júl. 30. 23:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérd meg a haverod húgát, hogy hozzon össze egy közös programot, ahol te, a lány, illetve haverod és húga is ott lesz. Ott tudsz vele beszélgetni. Ha továbbra is szimpatikus, akkor írhatsz neki facebookon.
2017. júl. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És mi van ha pl ágyhoz vagyok kötve és nincs lehetöségem jelenleg kimozdulni ?
2017. júl. 31. 00:03
 3/3 anonim válasza:
Írj rá nyugodtan. Ismerd meg jobban, ez nagyon fontos! Ne feltétlenül higy annak, amit mások mesélnek meg a kinézetnek,mert neked lehet tök máshogy fog lejönni
2017. júl. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!