Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti mit szólnátok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit szólnátok egy vakrandihoz?

Figyelt kérdés
Ugy értem egy olyan fiuval találkoznál akiről még képet se láttál csak a leírásokbol sejted hogy néz ki? És persze előtte már hosszan beszélgettetek vele
2017. júl. 31. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Gyere te csődör
2017. júl. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen vakrandiznék, csak hát azért van egy olyan sejtésem, hogy olyan fiúk akarnak vakrandizni akik bűnrondák. Persze nem tudom mert nem volt közöm semmi ilyenhez. De egyszer kipróbálnám ha szimpatikus a beszélgetésekből következtetve. :)
2017. júl. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Ment a zöld kéz
2017. júl. 31. 19:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Én azért nem mert a randi az mégiscsak randi, és ha nem jön be a másik az elég gáz tud lenni..
2017. júl. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert lenne egy szinte biztos érzésem, miszerint a másik illető egy bányarém. Alapból ragaszkodom ahhoz, hogy ha ismeretlennel beszélek neten láthassam az arcát.

Ami még a netes vakrandit illeti, veszélyes is, mert ki tudja nem-e egy 52 éves pedofillal találom szembe magam, azt' majd sírhat a szám.


Egyébként úgy belemennék, ha a baráti társaságomból ötlené ki valaki hogy egyik ismerősével összeismertet 'vakrandi' kaliberű találkával.

17/l

2017. júl. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is csak akkor mennék bele, ha a a baráti körömből találja ki valaki, de akkor szívesen, izgalmasan hangzik.
2017. júl. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!