Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet a szándéka?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a szándéka?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akit pontosan két napja ismertem meg, viszont már azzal jön, hogy nagyon kedvel engem, tetszik neki a stílusom, rendes lány vagyok, valamint becézget is. Én abszolút barátilag kezeltem eddig, de félek, hogy neki mások a szándékai. Szerintetek? Ezek alapján mit akarhat?

2017. aug. 2. 06:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Véletlenül rossz alkategóriába tettem, bocsi.
2017. aug. 2. 06:09
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy ugyan ilyen esetem csak 1 nap után.


Szerintem tetszel neki. Nem tudom te hogy viszonyulsz hozzá de semmit nem szabad elsietnetek.

Kérdezd meg hogy mi váltja belőle ki ezt a viselkedést.

Az is lehet alapból ilyen természetű.

2017. aug. 2. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, valakit 3 napja ismerek, de már 5x el akartam venni :'D, ezt nyilván így nem kell komolyan venni, csak hát egy enyhe célzás hogy ku rva szarul fog esni, hogy én közlöm hogy szimpi vagy és látszik is hogy akarok valamit, aztán mikor már egy hónapja ismerlek lelépsz egy pasival aki multhéten odaadta a buliba a telefonszámat, aztán azzal jössz hogy túl messze lakok :/
2017. aug. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha azt mondta, hogy nagyon kedvel téged, az azt jelenti, hogy akar tőled valamit. Ha te is benne lennél, akkor mondd neki, hogy te is kedveled, ha nem akarsz tőle semmit, akkor mondd azt, hogy nagyon kedves vagy, hogy így vélekedsz rólam, remélem, jó barátok leszünk, de több nem.
2017. aug. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!