Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit akar tőlem a srác, van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem a srác, van valami hátsó szándéka?

Figyelt kérdés

Megismertem három hete egy buliban egy fiút. Akkor barátnője volt, de másnap írt nekem. Egész héten beszélgettünk, egy hét múlva találkoztunk másik buliban. (Nem vagyok bulipi**a, csak pont összejött a kettő egymás után, egyébként havonta max.egyszer járok el.) A második buliban sokat ölelgetett, puszilgatott, táncoltunk, majdnem megcsókolt, később kiderült, azért nem, mert nem akarta a barátnőjét megcsalni. Másnap rákérdeztem a barátnőjére. Mondta, hogy sokat veszekednek, széthullóban van a kapcsolatuk, sokat veszekednek, és jöttem én is, aki nagyon bejövök neki. Megbeszéltük, hogy beszélünk tovább, és lesz , ami lesz. Múlt vasárnap, tehát egy héttel a buli után szakított a barátnőjével, és teljesen rám hajtott. Hajnalig beszélünk, jó reggelt üziket küld, bókol, célzásokat tesz. Minap megbeszéltünk egy közös filmezést első randi gyanánt a srácnál. Azért filmezés, mert mindketten szeretjük a filmeket, és korábban is utalt már erre. Mi a véleményetek, komolyak a szándékai vagy csak arra kellenék neki(én abban nem vagyok benne)? Nem korai, sok ez így első randinak?

16/l, 18/f



2016. jún. 4. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, az fix, hogy meg akar dugni mindenképpen. Csak kérdés, hogy utána is kellenél-e neki. Nem tudhatjuk.
2016. jún. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ahogy beszél, úgy tűnik abból, mintha hosszabb távra tervezne.. De nem tudom, félek, mert még nem volt kapcsolatom.
2016. jún. 4. 11:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, nehéz eldönteni látatlanban... Ha csak arra kellenél neki, már rég bepróbálkozott volna vele.
2016. jún. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koleszos, szóval suli időben csak hétvégén tudnánk talizni, de most itt a nyár, és ezt a filmezést is csak suli utánra tervezzük, tehát még két hét minimum, ha ez számít.:D
2016. jún. 4. 11:27
 5/5 anonim ***** válasza:
hát, ha ez segít, a filmezés eufemizmus a kamatyra.
2016. jún. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!