Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha találkozás előtt megiszok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha találkozás előtt megiszok 2 felest az jó?

Figyelt kérdés

Sajna fo$sok az első randitól, az jó ha megiszok 2 felest ? Nem fog nagyon beütni 40 fokos melegbe ? Jövőhéten fogunk találkozni.

Csak hogy merjek vele találkozni, azért kéne a pia. :D

Valami elsülhet balul ?

16/f


2017. aug. 3. 23:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Borral jobban jársz tesó, tapasztalat. De utána rágózz vagy igyál kv-t vagy egyél egy dinnyét.
2017. aug. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ha iszol előtte, semmivel sem lesz jobb. Pont a napokban hallottam egyik lánybarátomtól, hogy randipartnerének a szájszagáén érződött az alkohol. Azóta nem is beszélt az illetővel.
2017. aug. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Miért jobb a bor ? #2 es de ha rágózok utána már nem fog érződni..
2017. aug. 3. 23:21
 4/21 anonim ***** válasza:
Talán kisebb alkoholtartalom, gyengébb szeszszag? :D
2017. aug. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szájszag a gond, hanem hogy nem tiszteled meg azzal, hogy teljesen józanul jelensz meg a találkátokon. Egy első randevúra igenis tisztán menjen az ember, maximum közben ihat egy keveset, de azt sem nagyon pártolom.
2017. aug. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

2 dl bortól nem rúg be az ember csak kellemesebb kedély állapotba kerül, de a rövid...az más tészta.

Persze csak száraz vörös.

2017. aug. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

#4 es igaz xd

5 ös igazad van , de én nem mernék találkozni :D kell egy kis bátorítás :D


Akkor mit igyak bort ? Az a baj hogy abból kéne legalább 1 üveg hogy feloldódjak, mondjuk ebben a melegben.. :D

2017. aug. 3. 23:29
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy igyál te jó ember. Légy férfi :D
2017. aug. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én nem igazán ajánlom haverom megivott 2feles green dragont(füves abszint) és randin olyanokat mondott,majd behányt...:D Józanul is ellesztek,...
2017. aug. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
2 pohár bor nem fér bele? Utána mosok fogat meg rágózok, annyitól tuti hogy nem rúgok be még spicces se leszek szerintem.
2017. aug. 3. 23:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!