Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha találkozás előtt megiszok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha találkozás előtt megiszok 2 felest az jó?

Figyelt kérdés

Sajna fo$sok az első randitól, az jó ha megiszok 2 felest ? Nem fog nagyon beütni 40 fokos melegbe ? Jövőhéten fogunk találkozni.

Csak hogy merjek vele találkozni, azért kéne a pia. :D

Valami elsülhet balul ?

16/f


2017. aug. 3. 23:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ha kis tapasztalata van a csajnak, akkor megérzi azt a kicsit is benned. Hidd el, sokkal jobban fogod érezni magad tisztán. Nem az ördöggel találkozol, hanem egy lánnyal, aki legalább annyira izgul, mint te. Én mindig ezzel nyugtatom magam, nekem beválik.
2017. aug. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Csórii :Ddd ne izgulj ra ennyire a lanyoknak ugyis jo beszelokejuk van
2017. aug. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Persze, az a legjobb ha odaállítasz pia szaggal 😂😂😂
2017. aug. 4. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
8. Akkor magyar felfogással a regeli gyógyító felest vigye be 😂😂???
2017. aug. 4. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 DollarDog ***** válasza:
Bssz be mint az atom azt mocsár részegen szerintem 3 csaj melett fogsz ébredni ha jól csináltad! Max leitatod a csajt is! De akkor már engem is hivj meg valamire :D
2017. aug. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
A csaj megérzi, akárhogy mosol fogat. Hidd el. Én is csak azt tudom mondani, hogy legyél férfi. Nagy csalódás egy lánynak, ha rájön, hogy piásan mentél oda. Tiszteld meg annyival, hogy vállalod érte a félelmet józanul. :D
2017. aug. 5. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Egyetértek, a csajok megérzik, volt hogy hülyültünk suliba és rámfogták hogy ittam, közbe fél éve ment le egy sör xd, szóval 10 évet várj minimum az utolsó sherrys csoki utánn:D
2017. aug. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Jol van nem iszok , nem leszek kutya.
2017. aug. 5. 09:42
 19/21 anonim ***** válasza:
Tényleg ne igyál,attól nem leszel bátrabb,csak rosszul fogod érezni magad és picit szédülni fogsz! Az első találkozó olyan mint egy meredek csúzda.Először félsz lecsúszni rajta,de ahogy lecsúsztál már egyáltalán nem félsz és le akarst csúszni mégegyszer. Egyszóval igen, félni fogsz amikor meglátod a lányt, lehet alig kapsz majd levegőt,de ne Félj, ahogy már 5 perc eltelik, teljesen lenyugszol.
2017. aug. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
19. hol az a meredek csuzda :o?
2017. aug. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!