Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogy kéne döntenem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy kéne döntenem?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot, és elviccelődtem neki hogy macskákkal fogok meghalni, először poénkodtunk meg minden, de össze jöttünk. (Lassan 1 hónapja járunk.)

És azt mondta hogy le tud jönni hozzám 2 hét múlva ha gondolom összefuthatnánk.


Nekem eddig sose volt pasim (17/L vagyok), és eddig mindenki azt mondta hogy azért nem volt, mert "én nem érdeklődtem, és nem haladtam senki felé sem", emiatt rábólintottam a találkozásra, tehát igent mondtam neki.


Viszont anyuéknak erről nem beszéltem és nem is fogok, mivel ők még eléggé féltenek a fiuktól...

Egyedül nem akartam menni, mert azért még is első találkozás "kitudja mit tesz a fiu" nem lehet azért senkiben sem megbízni.. tudjátok.

És 1 barátnőm pont rám írt, hogy találkozzunk dumáljunk, és kitaláltam hogy vele megyek el 12-én, legalább nem leszek egyedül, + anyunak is bemagyaráztam hogy barátnőmmel leszek ami végül is igaz...


viszont ma rám írt a srác, hogy ő tud vezetni, megkapta a jogsit (18 éves), és ha úgy gondolom elmehetnénk 1-et..

Mondtam neki, hogy ne haragudj esetleg máskor, de így elsőre nem szeretnék még úgy sehova menni. (mert aztmonta kirándulni mennek, és hogy velük tarthatnék)..

és mondta, ha nem is mennék oda velük, de elmehetnénk 1-2 körre így a városba..

Persze barátnőm is jönne, meg elvileg az ő kishuga is..

de tudjátok írni bármit lehet..

és barátnőim is irták hogy vigyázzak vele, lehet kedves meg semmit nem akar úgy, de kitudja...

azt mondta meglepetésem is lesz ... de ez most mellékes.



úgy elmennék de nem tudom. Lehet megbeszélem vele hogy ha találkozunk akkor csak sétáljunk...

Vagy ti mit tennétek a helyemben?



2017. júl. 31. 15:55
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Helyesírási hibákért elnézést kérek!

Bármi tanács, vagy ami eszetekbe jut kérlek írjátok meg.:)

2017. júl. 31. 16:00
 2/12 DollarDog ***** válasza:

Mikor megjön sétáltok egy kicsit leültök valahova beszélgetni kicsit megismered milyen,azután meg ha ugy érzed el mész vele! Nekem is már csak a rohadt egészségügy és kapom is a jagsit :D nem kell félni akinek van nem harapnak :D

18/F

2017. júl. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Értem.:'D Sok sikert a jogsihoz.^.^
2017. júl. 31. 16:01
 4/12 DollarDog ***** válasza:
Köszönöm! :) neked meg a randihoz :)
2017. júl. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:$
2017. júl. 31. 16:03
 6/12 anonim ***** válasza:
Jezusom mennyire parazol. Hat tenyleg csak setaljatok ha ennyire felsz
2017. júl. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Szívesen autókáznék vele, illetve velük! ... de ...

elsőre nem merek.:c

2017. júl. 31. 16:07
 8/12 anonim ***** válasza:
Sodródj az árral. Nem kell a karjaiba ugranod, vagy olyat tenni amit nem akarsz. Csak ismerkedjetek.
2017. júl. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy eléggé rá vagyok feszülve / stresszelve...

de megpróbálom, és nagyon szépen köszönöm mindenkinek aki írt.:) ♥

2017. júl. 31. 23:12
 10/12 A kérdező kommentje:

Gyerekek! ... ebből sem lett semmi!

Nem akarok mindent leírni, mert még idegileg... nagyon kikészültem, viszont kiderült, hogy az a srác.. az nem is létezik. Mindvégig 1 lányt volt akivel írtam.

2017. aug. 3. 08:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!