Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nektek milyen volt az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen volt az első randitok?

Figyelt kérdés
Elég gáznak érzem, hogy 18 leszek nemsokára és csak most fog rá sor kerülni és talán ezért is stresszelek kicsit. Mesélnétek, hogy a tietek milyen volt?

2017. aug. 4. 08:55
 1/4 DollarDog ***** válasza:

Gázabbra számítottam! Fürdőbe mentünk utána sétálni! Poénkodtunk, elvoltunk! :D nem kell izgulni, csak légy magabiztos és ha poénos vagy az + pont :D

18/F

2017. aug. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem viszonylag jó volt csak nem vagyok nyílt igy alig szólaltam meg. De nem is lett abból semmi.
2017. aug. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazából nem volt kimondva hogy az egy randi, szóval a mai napig nem vagyok benne biztos hogy az volt:D Bár utólag az egyik barátnőmtől hallottam, hogy elméletileg tetszettem a srácnak aki elhívott, szóval valószínűleg nem csak barátkozni akart. Na de a lényegre térve: sétáltunk egy kicsit a margit szigeten és beszélgettünk, kb ennyi volt. Ha ez megnyugtat kicsit, akkor vagy éppen a 17. szülinapom előtt volt a dolog, vagy valamivel utána:D Nem vagy lekésve semmiről:)
2017. aug. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%

Kicsit csöpögős leszek fiú létemre, de nekem nagyon szép emlék volt... Olyan öt óra körül taliztunk... Direkt előbb mentem negyed órával, de a lány már ott volt. Mondtam neki,pár helyet, azok közül választott. 4 órát voltunk bent. Utólag barátaim elmondták, hogy beültek mellénk egy másik asztalhoz,mert kíváncsiak voltak a lányra és észre se vettem őket. :D aztán elküldtek minket a helyről, mert már le volt foglalva estére. Átültünk egy cukrászdába, aztán még egy órát sétáltunk.. Lehet csak én éreztem így, de filmbeillően tökéletes volt. :D

18/F

2017. aug. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!