Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Baj ha nem volt még egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha nem volt még egy barátnőm sem? 15 éves vagyok és fiú

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és nem érdekelnek a lányok de a (fiuk sem érdekelnek)..!

mindenki le van döbbenve hogy ur isten te még szűz vagy? akkor meleg vagy stb...

tényleg annyira nagy baj hogy még első csókom sem volt? bevallom sok lány szeretne de engem valahogy hidegen hagy szüleim szerint kb 7évig még várnom kel

szerintetek?


2017. aug. 4. 14:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ja lassan már akkor is meleg lesz valaki, amikor belép alapsuliba, és még nem volt senikje. Nem hallottál róla?


Ne törödj ilyenekkel. Majd jön valaki úgyis. Én is 16 évesen jöttem össze barátnömmel, elötte csak beszélgettem csajokkal, igaz érdekeltek is. Akkor hátrány lesz, hogy nem lesz semmiféle tapasztalatod. Persze ez semmit nem jelent.


De miért kéne 22 éves korodog várni?!

2017. aug. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed szükségét, akkor semmi gond.
2017. aug. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
a szüleim nagyon odafigyelnek rám nem szeretnék ha egyből komoly kapcsolatba kerülnék és féltenek egyszoval mindentol
2017. aug. 4. 16:04
 4/17 A kérdező kommentje:
ezért akarják hogy várjak min 7 max 10 évet
2017. aug. 4. 16:05
 5/17 anonim ***** válasza:

Ezzel hibát követnek el. Hiányozni fog valaki az életedből, lehet most még nem, mert későnérő vagy, és nem vágysz rá, de 1-2 év múlva lehet jön egy csaj, aki neked megfelelne teljes mértékben, de szüleid miatt megriad és nem lesz belőle semmi. De ha meg próbáltátok volna, lehet az életed része lenne egész életedben... Ebben nem szabadna megfogni a gyerek kezét. Most lehet nem érzel semmit. De majd jön az érzés, és jönni fog a testi vágy is, amit ha nem tudsz csillapítani pszichés problémáid is lehetnek belőle.


Miért lenne baj egy komoly kapcsolat? Egy semmitérő szalmaláng életű kapcsolat, vagy ahol nem is szeretitek egymást, annak nincs értelme, hülyeség is belemenni. De egy komoly kapcsolatnak csak előnye lehet számodra. Nagyon sokat lehet tanulni egy komoly, normális kapcsolatban az életről, családról (ha tudok ilyenekről beszélni). Lehet nem 15 évesen, de 17-18-20 évesen igen...

2017. aug. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Már bocsánat, de egyszerűen nem értem. Miért lenne gáz? A minap is beszélgettem egy fiúval (ő 14), hogy neki se volt még barátnője, meg hogy sose lesz és feladja. Én meg kiosztottam hogy ezt... csöppet hamari így eldönteni hogy ha eddig nem akkor soha.

Ha nem is érdekelnek a lányok, akkor majd érdekelnek később. És ha hamarabb találsz valakit akivel boldog tudsz lenni, minthogy meglenne a 7 év, akkor hajrá. Aztán sok sikert a későbbiekben ;)

15/L

2017. aug. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat..!!

hát igen ilyenek a.szülők de nincs mit tenni

azért jó tudni hogy valakiknek enyire fontos vagyok hogy ugy kezelnek mint egy 5 évest

És mit javasoltok mikor lehet kapcsolatom kb 4év?

2017. aug. 4. 16:54
 8/17 anonim ***** válasza:
Neked kell tudnod, mikor érzed magad készen egy kapcsolatra. Neked kell tudnod, hogy szereted e azt a lány majd. Ha igen, és érettnek érzed magad, akkor összejöhetsz vele. 1-2 év múlva is megtörténhet. Én 15 éves koromban kezdtem érdeklődni, 16 évesen jöttem össze a barátnőmmel. Előtte kavartam 1-2 csajjal de nem éreztem komolynak.
2017. aug. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
értem és kőszönöm hát kelleni fog az a 1-2 év mert még most semmi
2017. aug. 4. 17:55
 10/17 anonim ***** válasza:
Anyuci kicsi fia...
2017. aug. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!