Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Baj ha nem volt még egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha nem volt még egy barátnőm sem? 15 éves vagyok és fiú

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és nem érdekelnek a lányok de a (fiuk sem érdekelnek)..!

mindenki le van döbbenve hogy ur isten te még szűz vagy? akkor meleg vagy stb...

tényleg annyira nagy baj hogy még első csókom sem volt? bevallom sok lány szeretne de engem valahogy hidegen hagy szüleim szerint kb 7évig még várnom kel

szerintetek?


2017. aug. 4. 14:56
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
az vagyok es akor mivan
2017. aug. 4. 21:53
 12/17 A kérdező kommentje:
az vagyok es akkor mivan
2017. aug. 4. 21:54
 13/17 anonim ***** válasza:
Azon kívül, hogy problémáid lesznek később, mert nem fog menni, nem lesz elég nagy tököd ahhoz, hogy odaálj egy csaj elé, semmi. Anyuci kisfia szerepből ki kellene lépned legkésőbb amikor 18 leszel, mert ha nem fogják engedni, hogy a sját lábadra álj, vagy te nem teszel érte, akkor egy életre anyádék nyakán fogsz lógni.
2017. aug. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én sem értem, hogy miért lenne 15 évesen gond az, hogy még nem volt eddig barátnőd. Sőt, ez lenne a normális, csak ma már mindenki azt a példát látja, hogy a rengeteg fiatal gyerek kavargat össze-vissza. Ne ez legyen a viszonyítási alapod, ráérsz még ezzel 1-2 évet. Viszont, amit a szüleid mondanak, az egy óriási marhaság! Miért lenne ideális csak 22-25 évesen belemenni egy kapcsolatba? Jézus! Nem bántásként, de ennyire nem lehetnek visszamaradottak. A legtöbb ember huszonöt évesen már a családalapításon gondolkozik, nem pedig akkor kezd csak épp belekóstolni a párkapcsolati életbe. Ez a te magánéleted, nem írányíthatják... Főleg nem akkor, ha már felnőtt leszel. Mindent a maga idejében, de leginkább akkor, ha készen állsz rá!
2017. aug. 5. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
az vagyok és akkor mivan
2017. aug. 5. 21:35
 16/17 A kérdező kommentje:
nem vagyok még felkészülve de azért kösz a biztato szavakat holnap leszek 16 és már a haverjaim megint kezdik a szüzen fogsz meghalni témát...d
2017. aug. 5. 21:39
 17/17 anonim ***** válasza:
#13 Teljes mértékben egyet értek veled.
2017. aug. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!