Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valami nagyon jót akarok de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami nagyon jót akarok de nincs ötletem. Ti mit csináltatok első évfordulón?

Figyelt kérdés
Egy hét múlva leszünk egy évesek a barátommal,és valami jót szeretnék kitalálni aznapra.Vettem neki egy könyvet(régebben mondta h kell neki),de én ettől valami személyesebbet is akarok.
2010. szept. 10. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Én mikor egy éves lettem, megtanultam járni. Felemelő érzés volt.
2010. szept. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de béna vagy.Én akkor már beszéltem is.
2010. szept. 10. 18:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Menjetek el egy számotokra kedves helyre,ahol összejöttetek vagy,ami valami miatt emlékezetes...vagy egy hangulatos kávézóba,este valahova,ahol láthatjátok a fényeket (ha pesti vagy,akkor mondjuk a Gellért-hegyre),vagy egy tópartra vagy nézzétek meg a kedvenc filmeteket,kotyvasszatok valami finomat együtt,játszatok valami vidám társasjátékkal...Majd írd meg,hogy mit csináltatok!Én is kíváncsi vagyok.:-)
2010. szept. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én első évfordulóra egy albumot csináltam neki, sorrendben a közös képekkel, pár sorral, amik felevenítik az emlékeket, szép idézetekkel.

nagyon meghatódot:)

2010. szept. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!