Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az első évfordulón milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első évfordulón milyen ajándékkal lepnétek meg párotokat?

Figyelt kérdés
2012. júl. 5. 14:18
 1/5 okoska31 ***** válasza:
legalább a nemeteket idebiggyeszthetnéd....
2012. júl. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 okoska31 ***** válasza:
meg mondjuk egy kort is.
2012. júl. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ha ez ekkora segítség

én: 18/L

Ő: 19/F

2012. júl. 5. 14:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen segítenék, de ahhoz ismernem kellene a fiút, hogy tudjam, mivel lehetne megörvendeztetni.

Gondolkozz személyre szabottan! Milyen a fiú: romantikus vagy sem? Mi a hobbija? Mit szeret csinálni szabadidejében? Milyen természetű? Ki tudja-e mutatni az érzéseit. Ilyesmiket kell átgondolnod, mielőtt bármit megveszel.

Én sosem szerettem bögrét, tollat, vagy "Béla" feliratú törülközőt venni. Mindig megerőltettem magam és komoly időt és munkát fektettem abba, hogy meglepjem a párom.

Hidd el, ha olyan a fiúka, akkor értékelni fogja.

2012. júl. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
-kirándulás az első randi színhelyére, este vacsora, finom ital, hatalmas szex. Nálunk ez volt :)
2012. júl. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!