Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Normális ha ezt nem nézem jó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha ezt nem nézem jó szemmel? 18 l

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki el napok ota beszélünk facebookon. Na úgy láttam elég sok lány lett mostanában az ismerőse, szingli fiúkent gondolom normális ez meg az is ha minden lány ismerősenek lájkolgatja a képeit...

Egy strandon fogunk találkozna aztán mondta elmehetnék hozzájuk megnézni egy filmet és inni kicsit.

Ez első találkozásnak nekem kicsit "fura" és a szándekairól is szo esett. Nem titkolta ha úgy alakulna akkor nem tiltakozna ha lefeküdnénk. Ezek után őszintén szólva nem sziveseen találkozok vele de qzert nem mondom le.

Mit gondoltok mit tegyek most? :)

Köszi a segítséget!!!



2017. aug. 9. 00:13
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Ezek a jelek elég egyértelműen arra utalnak, hogy csak ki akar használni téged. Ha te is csak egy alkalomra utazol akkor kapóra jöhet, de ebből komoly dolog nem valószínű hogy lesz.
2017. aug. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Milyen kihasználás?! Megmondta a srác, hogy mit akar. Nehogy már úgy legyen beállítva a dolog mintha a lányoknak rossz lenne a szex, és jönnének a csúnya fiúk akik kihasználják őket akkor is ha világosan elmondják mit akarnak... Elmondta világosan mit akar, nem értem mi a baj. Ha le akarsz vele feküdni, menj át, ha nem akkor fölösleges, mert úgyse akar kapcsolatot ahogy látszik. 20/f
2017. aug. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt mondta nem volt már hónapok óta kapcsoalta és most egy komoly kapcsolat kéne de szexelni sem lenne rossz. Na akkor most?
2017. aug. 9. 01:55
 4/6 anonim válasza:
Star Wars A klónok háborúja
2017. aug. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
69%
Egy jó tanács: Szexelj vele egy olyat, hogy ne akarjon mást keresni.
2017. aug. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Öhmm... lassan ott tartok hogy konzervatívnak érzem magam azért mert azt mondom hogy ez elsőnek kicsit sok. Csak én érzem úgy hogy előtte kicsit meg kellene ismerni egymást, nem csak úgy összebújni mindenkivel? Nem, nem mondom azt hogy a szex egy rossz dolog nőként, de kell hozzá egy kis többlet, hogy a párod tudja mit akarsz, mit szeretsz. Ez én nagyon soknak tartom... és nem nem férne bele hogy joformán nem is láttuk egymást de egyből kapom az utalást.


Konkrét válasz a kérdésedre, IGEN, normális és én sem nézem(ném) jó szemmel.

2017. aug. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!