Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 12-14 éves fiúk nektek milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12-14 éves fiúk nektek milyen lány kelti fel a figyelmeteket?

Figyelt kérdés

2017. aug. 9. 23:11
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Nekem pl ők:

[link]

2017. aug. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
A sukár cigánylányok.
2017. aug. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Mádár0218 ***** válasza:
Azért az elég erős 2 válasz én nem írok mert 4 évvel feltte vagyok a határnak
2017. aug. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Karcsú, hosszúhajú

14/f

2017. aug. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
Olyan akinek nagy csöcse van :D
2017. aug. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lisa es Lena tenyleg szep lanyok ők nekem is bejonnek.De egyebkent az a lany kelti fel az erdeklodesem aki tetszik igy altalanositani nem tudok.
2017. aug. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
51%
Pucer;)
2017. aug. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Ez elég komplex kérdés😃Vannak általános belső tulajdonságok, pl. Intelligens, vicces, hasonló gondolkodású mint én, illetve vannak külső szempontok. Nálam nyerő a világos haj, világos szem es világos bőr kombó😁, alacsonyabb mint én. En így látom, de ha valaki máshogy gondolja írja meg

13/F

2017. aug. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
74%
Jó oké én lány vagyok, de mszáj kommentelnem. Egyszerűen hihetetlen milyen különbség van 14 éves fiú és lány közt. Én el tudom mondani mit szeretnék, ha lenne majd a jövőbeli páromban. Mert, kogy most nincs szükségem korombeli fiúra az fixundfertig. Komolyan, pucér és nagycsöcsű? Ennyi telik? Elnézést azoktól akik ennél érettebbek, pl. nem tudom hányadik volt, de világos szem, haj és bőr egy normáliasabb fiú lehetett. 14/L
2017. aug. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ne haragudjatok, lány vagyok, de úgy éreztem írnom kell.

Szóval tényleg az a fontos mekkora a lány melle és egyéb testrészei? Ha oda kerül a sor, hogy gyereknevelés, vagy egy háztartás rendben tartása, nem a seggével, mellével fogja megcsinálni. Tudom hogy manapság nem divat értelmes lányokat felszedni, de akkor is. Félreértés ne essék, nem kötekedni szeretnék, vagy hasonló. Tudom hogy 14 évesen nem szeretnétek még gyereket és nincs is hasonló tervetek egy lánnyal, csak hogy értsétek, nem létfontosságúak a kerek idomok. Remélem ez még csak az, hogy nem értetek még fel ehhez a dologhoz, és kinövitek. További sok sikert a lányoknál. :)

2017. aug. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!