Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Mivel lehet felkelteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mivel lehet felkelteni a figyelmeteket? N (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Tudjuk, hogy nekünk pasiknak fontosabb a külső mint nektek, ezért mi hamarabb felfigyelünk egy szép lányra, mint ti egy helyes pasira. Szóval mi az ami felkelti a figyelmeteket? A egy külföldön lévő gyár, ahol több száz ember dolgozik, férfiak, nők, pasik, csajok, vegyesen, mindenféle korosztály, mindenféle nemzetből. Hogyan tűnhetnék ki a tömegből, hogy jobban észrevegyenek? Mi az ami alapján vonzónak találtok egy pasit, ha nem tudtok róla kb semmit.

2016. dec. 6. 23:54
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Ötszázas kar, kockahas, dzsonsznò pofázmány, vakìtò fogsor...
2016. dec. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Nyilván a tömegből, a viselkedésével, kinézetével, mozgásával, kisugárzásával, mosolyával tud kitűnni egy férfi. És ugyan ezek vonzanak is.
2016. dec. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


2-es! Írnál a felsoroltakhoz példákat, hogy melyiknek milyennek kellene lennie?

2016. dec. 7. 00:34
 4/9 Szimeon ***** válasza:
Nem csaj vagyok de tudom a választ: pénzzel.
2016. dec. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg tökmndegy, nincs ilyen recept. Nekem volt olyan srác, aki nagyon megtetszett, benne semmi extra nem volt, nem mosolyogtt, nem volt semmi de semmi érdekes benne az égvilágon. Sőt, mondhatnánk azt is, hogy az áruházon belül, akik ismerték kissé lököttnek is tartották.

Egy hatalmas áruházban dolgoztunk más más osztályon és teljesen véletlenül összefutottunk.

Az égvilágon semmit nem kellett ahhoz tennie, hogy nekem megtetszen, mert ránéztem és volt benne valami, hiába munkásruhában volt meg egy fekete mackónadrágban.

2016. dec. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Határozott fellépés, pozitív kisugárzás. Ha mindenkihez van egy kedves szavad, sokat mosolyogsz, elégedett vagy magaddal, az feltűnő és vonzó az emberek nagy többsége számára.
2016. dec. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ugyanaz, mint kettesnél. Plusz humor, intelligencia, mosoly. És az, hogy tud bánni egy nővel, kedves és udvarias. Szórakoztató. Intelligens és művelt is egyben. Tud viselkedni.
2016. dec. 8. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kiegészítem azzal amit 6-os is mond.
2016. dec. 8. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A helytelen írással kitűnhetsz a tömegből!
2017. aug. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!