Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lányt el akarok hívni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lányt el akarok hívni talalkozni, az hogyan zajlik, vagy meddig, es hova menjunk?

Figyelt kérdés

Na szoval nagyon tapasztalatlan vagyok, meg sose csináltam ilyet. Most beszelek facebookon egy lannyal, akit tegnap egy buliban ismertem meg. Es szertnek vele tallkozni, de nem tudom, hogy hogyan. Odaig megvan, higy szeretnel e talalkozni valamikor vagy ilyesmi. De hogy hova menjunk? Kavezni pl. Akkor is lehetne menni ha en nem szeretem a kavet, de o meg igen? En innek mast nemtudom teat vagy valamit. Es en fizessem mindekettot? Vagy csak menjunk setalni? Es kb meddig tartson? Vagy mikor van vege? Szuleimnek se akarom nagyon mondani, higy egy lannyal talakozok, mert elkezdenek szivatni meg kerdezoskodni, ami nagyon idegesito. De az se lenne jo hogy mindom bemegyek a varosba, aztan a talalkozo kozepen felhiv anyu hogy mikot jovok mar haza. Szoval meddig tart az ilyen? Es haza kiserjem? Mert elegge messze lakik tolem, es valazeg mindketten busszal mennenk haza. El szeretnek menni vele setalni a parkba. Mondjuk talalkozunk 4kor. Annyi beszelgetunk, majd mondom, higy na jolvan en lassan megyek haza, elmegyunk a buszmegalloba es megvarom amig jon a busza megolelem es mondom hogy majd meg irok? Vagy ez igy rossz? Vagy segitsetek legyszives , nagyon megkoszonnem 😫


15/f



2017. aug. 13. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Még korai, várj kicsit, ha csak tegnap ismerted meg. Válassz egy neked tetsző helyet, de olyat ami neki is tetszik (ezért kell kicsit megismerned). Elsőnek elég 1 max 2 óra. Séta+fagyi/kávé bár én a kávézókat kerülöm, nem jön be. Barátnőmmel amikor először találkoztunk kettesben, az egy hosszú (5km környéke) séta volt. Utána is sokaáig csak sétálni jártunk, igaz akkor egy faluban éltünk, szal könnyű volt megoldani akár 2-3 naponta is.


Szüleidnek meg ha alakul, akkor szólj, mert később nehezebb lesz.

2017. aug. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Es hogyan tudom, hogy mikor legyen vege? Setalunk aztan egyszer csak elerunk valahova, es akkor mondja, hogy na jolvan en megyek haza? Es haza kiserjem vagy ne?
2017. aug. 13. 22:16
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kössétek a végét a buszhoz. Ne kisérd, ha aztán sokat kell várnod, vagy rosszabb esetben haza sem jutsz.
2017. aug. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen😌
2017. aug. 13. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!