Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 17 vagyok, a lány 18. A mozi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 vagyok, a lány 18. A mozi az jó első randinak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szóval neten találtam a lányra, elkezdtünk beszélgetni.

Lassan 1 hete dumálunk és arra gondoltam elhívnám egy randira. A mozi az jó ötlet? Esetleg valami más? Illetve találkozásnál sima köszönés, vagy esetleg ölelés/arcra puszi?

Randi után is szintúgy? Vagy ott már mehet a szájra puszi/csók?

Ez előtt csak 1 barátnőm volt fél évig, de ott ő kezdeményezett szóval kicsit teszetosza vagyok még az ügyben :)



2017. aug. 14. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Inkább olyan helyre menjetek, ahol tudtok beszélgetni. pl fagyi-kávé jobb lenne első randinak.


a randi elején mehet a sima arcra puszi, a végén meg meg is csókolhatod, ha érzed a kémiát és a csaj se fog elhúzódzkodni.

2017. aug. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
semmi esetre se mozi legyen... ott nem tudok beszélgetni
2017. aug. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt ki derül hogy nem is tetszel neki képeken nem így néztél ki! Amúgy szerintem fagyizok és sétáljatok az a legjobb!
2017. aug. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kiülni valahova, fagyi, séta, esetleg egy kajcsi (elmentek valami szenyóshoz azt ja).


20/F

2017. aug. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem ,nem ,nem!!!

Még hányszor kell leírni hogy első pár randin sose moziba menjetek. Alig ismeritek egymást ,ültök a sötétben ,nem tudtok beszélgetni ,egymást megismerni.

Menjetek el kávézni/sütizni/limonádézni/ fagyizni /sétálni bármi ahol tudtok beszélgetni.

A kézfogás szerintem randira túl formális ,ha még nem találkoztatok két arca puszi vagy csak sima köszönés akár öleléssel is lehet. Az majd jön.

Elköszönésnél igazából az a fontos hogy mennyire vagytok egy hullámhosszon. Csókot inkább ne ,max akkor ha nagyon egymásra hangolódtatok ,de nehogy ezzel rossz hatást kelts aki csak "arra" játszik.

Szóval ölelés ,vagy arcra puszi itt is.

2017. aug. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mozi első randin semmiképp se, olyan kell, ahol tudtok beszélgetni. Hívd át magadhoz, rendelj/csinálj kaját és beszélgessetek, menjetek el fagyizni, sétálni egy parkba vagy BÁRMI, csak ne mozi.
2017. aug. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem magadhoz ne hívd át, mert könnyen rosszat feltételezhet; egyébként tényleg a moziban nem lehet randizni, hát talán nem igazán vehető annak, mert beültök egy filmet megnézni, és onnantól el vagytok különülve; kivéve, ha még film után maradtok együtt pár órát, esetleg előtte; de inkább utána is kéne, ne legyen már az, hogy csak fogjátok és elrohantok a moziból. Szóval szerintem a mozi az úgy első randira talán nem annyira praktikus. Szerintem pl fagyizás inkább. Első randinál még szerintem nem kell se ölelés se puszi se csók, az aztán végképp nem , hát még ne is ismeritek egymást; szerintem olyankor bőven elég egy szia az elején. Első randi végén is szerintem még túl korai lenne ezekkel letámadni, még mielőtt kialakulna a vágy bennetek egymás iránt. Még vadidegenek vagytok egymásnak, most akartok megismerkedni, vadidegeneket nem csókolgatunk, nem mászunk bele a szájukba. Most még csak találkoztok, ismerkedtek; még nem vagytok egy pár. Szerintem túl elhamarkodott lenne bármi ilyesmi még az első randin. Még azt se tudjátok, hogy személyiségre tetszetek-e , kelletek-e egymásnak. Közben meg lehet, hogy tökre taszító a másiknak a személyisége a számotokra, még nem is ismeritek egymást annyira ; szóval csók meg puszi meg ölelés szerintem nem kell. Nem kell semmit elhamarkodni, még lehet, hogy nem is tetszetek egymásnak, hogy tökre két külön világ vagytok; a csók az meg pl egy olyan és intim (!!) dolog, amit csak olyannak adunk , akit már nagyon szeretünk. Nem tudom, ki kezdte ezt az első randin csókolózást először; nekem ez így nagyon brutál lenne. És kiraknám azt a pasit, aki megpróbálna az első randin, még anélkül a varázslatos pillanat nélkül megcsókolni.
2017. aug. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*mármint nem lenne második randi
2017. aug. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
24%
Tökéletes a mozi xD Ott legalább nem kell hallgatnia téged :DD Szerencsétlen xD
2017. aug. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen utolso, a muterodnak is ezt ajanlottam volna, helyetted :)
2017. aug. 15. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!