Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mennyi időnek kell eltelnie...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időnek kell eltelnie szakítás után, hogy újra randizhassak?

Figyelt kérdés
Egy hónapja mentünk szét a volt barátommal. Én úgy érzem, hogy 99% ban továbbléptem. Nem volt valami hű de hosszú vagy komoly kapcsolat. Van egy fiú, aki tetszik és meg akar úgymond hódítani. Ennyi idő eltelte után szabad randizni? Van erre valami szabály? Jelenleg csak ez áll a boldogságom útjában. Help!

2017. aug. 14. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs, hülyeség. Akár másnap is lehet új pasid, más kérdés, hogy az mennyire gerinctelen húzás. De egy szinte semmilyen kapcsolat után nem kell apácának menni.
2017. aug. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja, én azt értem. De a srác még mindig érez valamit irántam. Ettől érezzek bűntudatot? Amúgy 3 hónapig voltunk együtt. Szerettük egymást, de mégis vége lett több ok miatt.
2017. aug. 14. 21:19
 3/8 anonim ***** válasza:
ha te nem szereted, es nem is altatod mar semmivel, akkor nyugodtan randizgass, HA tenyleg tulleptel rajta, es 100%osan kesz vagy egy uj kapcsolatra, nem csak bemeseled magadnak. de azert meg ne kurtold szet, ha a srac meg nem lepett tovabb, rosszul eshet neki.
2017. aug. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még több embernek is kérném a véleményét, kíváncsi vagyok, hogy ki mit gondol.
2017. aug. 14. 21:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha túlléptél rajta, mehet. Nem hiszem, hogy van erre bármiféle szabály, de ha lenne is, akkor se lenne muszáj aszerint játszani, sőt! Ennek nem szabadna a boldogságod útjában állnia. (: Sok sikert!
2017. aug. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2017. aug. 14. 22:46
 7/8 anonim válasza:
Ha 99%-ban tovább léptél már simán.Nem fogsz rajta rágodni és az az 1% azonnal eltűnik,amint szerelmes leszel.Amúgy előbb is megtehetted volna,nincs erre semmi szabály,amikor azt érzed készen állsz egy új kapcsolatra nem akadályoz semmi.
2017. aug. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ne higgy a 99% Semmilyen százalék arány nem köthető a boldogsághoz a boldogságnak nincs mércéje vagy mértékegysége... Ami boldoggá tesz az a számodra legmegfelelőbb döntés. Normál keretek közt mit. tudom én ha szereted a szexet ne menj Qrvának... :D (gondolom tudtad) És mivel nincs mértéke sem mértékegysége nincs ami hatáárolja. Csak az önnön vagy a mások által elédterített badarság, és a saját korlátaid, ami nélkül lehetsz boldog, és sikeres ...stb Ne érdekeljen más érzelmi állapota ha az téged vissza tart egy szebb,jobb, jövőhöz...stb Ha például dolgoznál valakinek és szar lenne a munka. Nem hagynád ott egy sokkal jobbért vagy ottmaradnál mert a főnököd meg a munkatársaid ( a körülötted lévő emberek) Bűntudatot keltettek...? NA NEM EZT FELJETSD EL!!! Csináld elegánsan hogy ne tünj Qvának Azaz Ne azonnal. De ne tedttesd azt hogy gíászolod a kapcsolatot Máris mondom miért 4 oka is van

I. megtéveszted vagy félrevezeted azt akivel

szakítottál

II. Ellent mond a tetted az érzelmednek és így

mindenkinek hazudsz...

III. Ez nem tiszta... Nem elegáns...

IV. Neked is nehezebb tettetni fáradságos és nem

kifizetődő... Lehet hogy rég rád hajtott volna

valaki akinek bejössz de látván a szenvedéseidet

lovagiasan kivára- ja.

2017. aug. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!