Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért akar már 2 randi után a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar már 2 randi után a barátaihoz cipelni?

Figyelt kérdés

Valahogy annyira érzem, hogy ezzel valami nincs rendben.. előzőleg is hülyítettek és még narátaim sem igen vannak, tök egyedül érzem magam..


Szóval kétszer találkoztunk eddig, de mindkettő után már a barátaihoz akart cipelni.. ráadásul az előző csajával egy csomószor újrakezdték, verseket írt róla, stb, és még július végén lájkolgatta a csaj képeit.. valahogy szerintem lehetetlen hogy túl legyen rajta.. de akkor most mit akar tőlem? Csak valami " vígasz" vagyok számára?



2017. aug. 16. 03:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen érzéseket kelt benned, akkor szerintem mindegy, hogy van-e a gyanudnak valóságalapja, ne folytasd vele ezt az egészet.
2017. aug. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az, hogy "akkor most mit akar tőlem?" másodlagos kérdés.

Elsődleges az, hogy TE mit akarsz tőle!

Bábunak lenni exe féltékennyé tételében, a "látod? Ha te nem, mindig van más!" játék alanyának lenned?

Ha igen tűrj - és örülj a közös játékotoknak.

Ha nem - változtass!

2017. aug. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 DollarDog ***** válasza:

Miért nem kérdezed meg tőle hogy mit érez az exe iránt? Őszintén elkéne vele beszélgetni és kiderülne!

Mi csak találgatni tudunk! Lehet hogy tényleg csak azért vagy hogy féltékennyé tegye az exét, de az is lehet hogy csak szimplán annyira szeret téged hogy már bemutat a barátainak!

2017. aug. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igaza van 3/Dognak! Mi nem tudhatjuk. Jó tanács, mikor a párommal összejöttünk megállapodtunk:

1] egyenesség

2] őszinteség

3] bizalom

ezen 3 törvény alapján élünk. Te is egyezz ki az illetővel ebben - ezt tanácsolom.

Ha nem lennék bölcsebb, mint vagyok, azt mondanám (hencegni akar) mutogatni akar téged, a trófeáját. De mivel nem tudom hány évesek vagytok (e mutogatás 14-17 év között "menő") azt mondanám csak az új villogási eszköze vagy.

De ahogy Dog is írta, csak feltételezünk, mert kívülállók vagyunk egy nagyon gyenge(hiányos) leírás révén.

Sok sikert =)

21/F

2017. aug. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!