Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kérdezzem meg egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzem meg egy fiútól, hogy hány cm magas?

Figyelt kérdés
Nagyon régen találkoztunk, és nemrég kezdtünk el messengeren beszélgetni, és én a viszonylag magas csajokhoz tartozom, félek hogy esetleg a srác alacsonyabb nálam és még tali előtt tudni szeretném milyen magas. Hogy kérdezzem meg, hogy ne nézzen hülyének, meg ne legyen furcsa, hogy ezt kérdezek tőle? Leginkább fiúk válaszát várom, légyszi kort is írjatok.

2017. aug. 19. 15:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
amúgy figyi, rég talalkoztunk mondd nőttél azóta?
2017. aug. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nőtt mert 7 évesen találkoztunk utoljára, és most 16ok vagyunk😂
2017. aug. 19. 16:01
 3/21 anonim ***** válasza:
34%
Yeeee az ilyen talikbol van az hogy talalkozo utan parszor du*tok aztan megy mindenki a sajat utjara ujbol :)
2017. aug. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
46%
Valahogy úgy utolsó :D amúgy meg ha alacsonyabb lenne akkor nemkellene neked vagy mi ? :D látszik hogy még nem vagy te érett kérdező.. mióta számit egy kapcsolatban a magasság?? Nem mind1 hogy hány centi magas? ilyen hozzá állásal a későbiekben szűz fogsz maradni :D
2017. aug. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy majd ha találkozunk,ne lepődj meg rajtam,jó nagyra nőttem! :) Te is??
2017. aug. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
37%
"Figyelj, nem akarlak megbántani, de eléggé magas vagyok és kellemetlenül érzem magamat egy kisebb srác mellett, mennyi volt az utolsó mért magasságod? Remélem megérted és nem fogsz emiatt megharagudni." Ezáltal közlöd is vele, hogy nem közömbös számodra, nem is bunkó, de mégis benne van a pakliban, hogy elküld jó messzire.
2017. aug. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
35%
Mennyi köcsög egy rakáson :')
2017. aug. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Simán társalogjatok random témákrol, és ha egyszer szóba jön "véletlenül" a magasság mint téma simán kérdezz rárá milyen magas. Pl egyik csajnál úgy vezettem rá a témát a magasságára, hogy egyszebrírta, hogy "majd ha nagy lesz, akkor ő.... akar lenni" Erre eákérdeztem, hogy "milrt, kicsi vagy? Milyen magas vagy?" És ennyi. Ha adódik a beszélgetések során alkalom, dobj be egy hasonlót
2017. aug. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
55%
#7 te nem vagy az ha ide írtál ? Elvégre a sok köcsög között a te válaszod is már ott van.. hiába más a válaszod... akkor is a köcsögök között vagy🤓
2017. aug. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
62%
sose értettem ezt. Miért számít a magasság? pont egy olyan tényező ez, amit az életben nem tudsz megváltoztatni.
2017. aug. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!