Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kérdezzem meg egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzem meg egy fiútól, hogy hány cm magas?

Figyelt kérdés
Nagyon régen találkoztunk, és nemrég kezdtünk el messengeren beszélgetni, és én a viszonylag magas csajokhoz tartozom, félek hogy esetleg a srác alacsonyabb nálam és még tali előtt tudni szeretném milyen magas. Hogy kérdezzem meg, hogy ne nézzen hülyének, meg ne legyen furcsa, hogy ezt kérdezek tőle? Leginkább fiúk válaszát várom, légyszi kort is írjatok.

2017. aug. 19. 15:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
59%
legalább valaki pozitívan tud gondolkodni (utolsó)
2017. aug. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem nem vagyok kocsog :) En A Kocsog vagyok de mindegy :)
2017. aug. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
35%
Tyűh 😃 még humorod is van 😂 filmet kéne rólad készíteni: A kocsog 😂😂😂😂
2017. aug. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
59%
"Szia Huba! Te, mondd má', hány centi magas vagy? 180 alatt nem randizom senkivel!"
2017. aug. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Az nem zavar ha egy kicsivel alacsonyabb mint én, de nem akarok meglepődni sem a talinál, és ha nem tudtok normálisan válaszolni, akkor jobb ha csödben maradtok és nem a posztom alatt oltjátok egymást és engem. Tisztelet a kivételnek.
2017. aug. 19. 17:58
 16/21 A kérdező kommentje:
*csöndben
2017. aug. 19. 17:59
 17/21 anonim ***** válasza:
9%
Nem mindegy? Az ágyban nem számít az ilyen "kapcsolatok" meg másra úgysem jók.
2017. aug. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Kezdj el a magasságokról beszélni, mintha semleges téma lenne. Pl. említsd meg, hogy láttál egy kosármeccset a TV-ben, és de magasak voltak vagy mit tudom én. Aztán ártatlanul kérdezz rá, hogy te egyébként milyen magas vagy?


Nem muszáj pont így, de kb. ilyen taktikával puhatold ki.

2017. aug. 20. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 smbence válasza:

"Amúgy milyen magas vagy?"

Nem kell ezt olyan nagy dolognak venni, tőlem is kérdezték már meg, én is lányoktól szóval szerintem normális. Nem is kell semmi rávezetés, beszélgettek és egyszer csak megkérdezed, ennyi.🙄

2017. aug. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
9%
"Milyen magas vagy?Ha nem vagy legalább 185 cm,elhúzhatsz az anyádba,többet szóba sem állok veled!"
2017. aug. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!