Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti szeretitek ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti szeretitek ha a srác aki udvarol magabiztos és kerek perec megmondja, hogy?

Figyelt kérdés
Ha megmondja,hogy ti ketten úgyis együtt lesztek, te a barátnője leszel mindenképpen. Persze olyan srácról van szó aki tetszik nektek :)
2017. aug. 23. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Bejön, ha nem beszari, de ne legyen túl nyomulós. Ez pedig a nagyon ott van kategória ;)
2017. aug. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Hello cica perceken belul te es en , uhhj tudos beindul a kemia es egybe forrunk mint ket tulhevult lego, mert tudom hogy te is egsz a vagytol csak ugy mint en... Eree gondolsz kerdezo? Elég buta vagy, a lanyol.nem szeretik ha targynak nezik... Ez az ugyis megkaplak es enyem leszel eleg gyerekes felfogás es olyan mintha csak egy ujabb trofeart szalnal versenybe, ha no lennek nem hagynam hogy indulj a futamon( miiily koltoi vagyok) bocs ha kioktattalak, es tudom haljak ehen

18f

2017. aug. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Lehet csak én vagyok ilyen,de azt pl nem szeretem ha állandóan udvarol (most azt csinalja egy srác aki nekem nem tetszik és szó szerint hányingerem van tőle).Na de ez sem tetszik hogyha (akarhogy is tetszik a fiu) megmondja,hogy mi együtt leszünk mivel olyan érzést kelt bennem,hogy nekem ebbe nincs beleszólásom,közben pedig nagyon is van.Szóval nem jön be.Nem rosszból,de valakinek biztos bejön. Ez csak személyes vélemény. :)
2017. aug. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Szóljon ha valaki rá jön miről beszél a kettes és az hogy jön ide. :D


A határozottság szerintem határozottan pozitív tulajdonság.

2017. aug. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Magabiztos ezzel nincs gond de amint azt a kettes irta az hogy azzal jossz neki mar az elejen hogy ugyis megkapod ot meg hogy az ove leszel az valoban gyerekes mint ahogyan a kettes is irta.

Eleg eros birtoklasi vagyra utal ez, gondold magad a lany helyzetebe udvarolsz neki es kozben azt mondod hogy ugyis megkaplak, meg osszejossz igyis ugyis velem, ez nagx kepu es abszolut lekezelo de ezek szerint egyesek itt annyira hulyek (igen egyese alatt egyesre gondoltam) hogy eszre sem birjak venni ha egy srac bunko velük.

2017. aug. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%
Ha témyleg ilyen nagy az egója, akkor tuti nem tetsznene. :(
2017. aug. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem bejön ha egy srác nem félénk de azért azt nem ha túlságosan nyomulós.
2017. aug. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Udvarolj, légy magabiztos! Ez 100%-is pozitív tulajdonság.

A kerek perec megmondós részhez:

Ez attól függ, hogy mondod. Ha ilyen bunkó "úgy is megb!sz+lak" stílusban az szörnyű. De ha "tudom egyszer eljössz velem egy randira/ egyszer meg foglak csókolni/ esetleg: a feleségem leszel:D Ezek játékosak, kacérak és nem sértőek. Ez szerintem jó dolog, de ez lány függő.

2017. aug. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én már mondtam olyat ismerkedésnél, amikor éreztem, hogy a lánynak bejövök, hogy "tudom, hogy tetszem neked". Pozitív hatása volt, hogy olyan bátran megmondtam ezt.


Viszont olyat nem mondanék, hogy "úgyis összejössz velem". Valahogy ez már olyan, mintha kisajátítanád a lányt, és onnantól kezdve a magabiztosságod függvénye lenne az ő akaratgyengesége. Ilyen helyzetbe én nem hoznék egy lányt, mert nem tárgyak, akik a barátnőim lesznek, ha akarom. Az ilyen csajozás és ego számomra már unszimpatikus és hímsoviniszta jellegű.

2017. aug. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen nagyon tetszik,hogyha kerek perc megmondja,hogy tetszek neki udvarol mindent megtesz,hogy az övé legyek és nem hagyja annyiban a dolgot szerintem ez cuki.
2017. aug. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!