Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, mit gondoltok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mit gondoltok, ha egy srác (idegen) kerek-perec megmondja nektek, hogy szívesen megd*gna?

Figyelt kérdés
nem arra gondolok, hogy csak azt akarja, de mondjuk annyira tetszel neki hogy szívesen ágyba vinne
2010. jún. 23. 19:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
megmondom h elmehet az anyjába:)
2010. jún. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

egy paraszt kell legyel hogy igy szollitsal le noket,amugy minden 100 bol 1 elmegy veled dugni.de 99 a legjobb esetben anyadat fogja emliteni,sok sikert :)


clyde88

2010. jún. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

én örülnék neki, megnőne az önbizalmam


természetesen NEM mennék el vele

2010. jún. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
és ha mondjuk olyasvalaki mondja, aki egy ideje próbálkozik nálatok, akkor arra másképp reagáltok, mintha egy vadidegen mondaná?
2010. jún. 23. 19:47
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Én egyszer véletlenül hallottam meg,mikor szó szerint azt mondták rám,hogy megb...nának.Egyrészről megalázó volt,másrészről legyezgette a hiúságomat,de az tény,hogy az iylen bárdolatlan par@sztokkal soha nem mennék el dugni.

Egyszer egy srác konkrétan is ,,elhívott".na most,ha igaz az a mondás,miszerint ,,mait viccnek szánunk,annak kb. a fele igaz!",akkor Ő komolyan gondolta... :-D csak tudod,az a gáz,hogy sem nekem,sem a nők jelentős hányadának nem imponál.Természetesen kivételek is akadnak,egy-kettő biztosan.

2010. jún. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
17%
Menni kell vele, francnak kell a rizsa, térjünk a lényegre!
2010. jún. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Előz vagyok.Nem hiszem,hogy az,hogy vonzódunk egymáshoz,és hogy beszéltünk már életünk során egy párszor,elég lenne.Mondjuk ez változó,én így vagyok ezzel,más meg máshogy.Én nem szeretem könnyen adni magam,mert belém rúgnak.
2010. jún. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mármint 19:47 vagyok.
2010. jún. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
azt hogy "pont azért nem fogsz soha meg dugni engem, mert meg akarsz"
2010. jún. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%

Hááát úgylátom nem vélekedem úgy mint a többség.

Attól függ : Ha egy tajparaszt fúdefaszacsávó mondja ezt "vagányságból" elküldeném a halál faszára (nem csúnyán hanem lehetőleg viccelődve). Viszont ha egy számomra is vonzó srác mondaná akiről nekem is az jut eszembe hogy jó lenne ha a lábamközt lenne, és még úgy is adja elő a dumát... Hát Én elgondolkodnék rajta...:P

2010. jún. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!