Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok nektek plussz pont ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek plussz pont ha egy srác megmonjda kerek perec az érzéseit? (14/f)

Figyelt kérdés

Szóval van egy csaj aki régóta tetszik és nemtudom h akar -e többet mint barátság. jóban vagyunk. a csaj 13 éves és volt belém szerelmes. Most énvagyok belé de ő valszeg már nem de nemtudom...és szeritnetek bevalljam??

14/f 13/l


2010. febr. 2. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:

igen. sztem mondd el neki..

L/14

2010. febr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nálam plussz pont:)

Mond el!:D

16L

2010. febr. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
férfi vagyok de a tapasztalat azt mondja h igen
2010. febr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De ha nemet mond akkor az elég szar lesz naponta...naponta..a szemébe nézni...huhh...velem történ már iylen. nemvotl valami jó:S
2010. febr. 2. 18:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Na most az van öcsi, hogy nem tudom. A lányok most azt mondják plusz pont, (most ezt mondják), de ha 1 órával később kérdezed meg , lehet azt mondják, nem mert az olyan mintha lerohannád... Szoval csak azt tudom mondani az étel próbája az evés... Próba szerencse.
2010. febr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hozzá lehet szokni,hogy naponta találkozol azzal aki kikosarazott.Én voltam ilyen helyzetben...:S

Tetszett egy srác,és kiderült.Úgy volt,hog talizunk,de nem jött össze,orvoshoz volt időpontom(nem akartam átrakatani az időpontot mert csak 4hónapppal később lett volna időpont).Így nem taliztunk.Viszont tudta mit érzek,aztán beszéltünk msnen.Felvetettem,hogy talizhatnánk máskor...de nem reagált.Végül megírta,hogy hagyjam békén...Szépen kikosarazott.Utána még majd' 2évig egy suliba jártunk.S kiderült,hogy ő abba a középsuliba jön,ahova én.

De hozzászoktam,mostmár nem zavar.Bunkó lett.Kezdetben köszöntem neki,ma már nem,mert ő sem köszön...


Na de a kérdésre visszatérve,szerintem nem az a legjobb megoldás,ha odamész és közlöd vele,hogy tetszik neked.Inkább érdeklődj felőle,mosolyogj rá,nézz rá(ne túl feltűnően).

15/L

2010. febr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én helyben olvadnék el


L/13

2010. febr. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
előző vagyok.. persze ha tetszik a srác..
2010. febr. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

1 hónapja voltam a lánnyal, kimondottan rajongtunk egymásért, volt hogy munka után találkoztunk este 10kor csak h találkozzunk.

Hamar és könnyen leszek szerelmes,t ehát egy nap kb. 1 hónap után szerelmet vallottam neki, erre ő mintha némasági fogadalmat tett volna, 3 nap után én hívtam fel hogy élsz még?! A szerelem vallás után szép lassan elindult a kapcsolatunk a lejtőn, aminek már vége van,de még mindig gyötör a szerelem:S:(

Sajnos az én példám a te kérdésedre eléggé negatív, de próba cseresznye...:D

2010. febr. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mond meg neki!
2010. febr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!